|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYCSUL-503 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $96~$175/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Ultradźwiękowy miernik poziomu wody/paliwa NYCSUL-503 z wyjściem 4-20mA, czujnik głębokości cieczy, ultradźwiękowy wskaźnik poziomu o wysokiej precyzji
Ultradźwiękowy miernik poziomu wody/paliwa NYCSUL-503 Zasada działania
Ultradźwiękowy wskaźnik poziomu jest instalowany na górze zbiornika. Pod kontrolą jednostki elektronicznej, sonda wysyła impuls ultradźwiękowy w kierunku mierzonego obiektu. Fala dźwiękowa jest odbijana od powierzchni obiektu, a część odbitego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnały elektryczne. Zmiana poziomu jest określana na podstawie różnicy czasu między emisją fali ultradźwiękowej a ponownym odbiorem fali ultradźwiękowej oraz znanej prędkości dźwięku. Sygnał mikrofalowy jest przetwarzany przez urządzenie elektroniczne, a ostatecznie przekształcany w sygnały elektryczne związane z poziomem materiału.
Ultradźwiękowy miernik poziomu wody/paliwa NYCSUL-503 Obszary zastosowań
Ultradźwiękowe wskaźniki poziomu cieczy mogą być używane do ciągłego pomiaru poziomu cieczy. Szeroko stosowane w: przemyśle naftowym, chemicznym, nawozowym, metalurgicznym, gazu ziemnego, elektrowniach, przemyśle maszynowym, statkach, zakładach farmaceutycznych, oczyszczalniach ścieków, przemyśle spożywczym, winiarskim i innych zastosowaniach przemysłowych do wykrywania i kontroli poziomu cieczy.
Ultradźwiękowy miernik poziomu wody/paliwa NYCSUL-503 Parametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Ciecze (bez mieszania, piany i parowania) |
| Model produktu | NYCSUL-503 |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PP/PVC/PTFE/304 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m |
| Dokładność pomiaru | <0.25% (zakres pomiarowy<20m) |
| Temperatura procesu | -20~+40℃ |
| Ciśnienie procesu | -0.1~0.1MPa (ciśnienie normalne) |
| Przyłącze procesowe | gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Tryb wyświetlania | poziom cieczy i odległość (wysokość powietrza) |
| Ustawienie wyjścia | ustawienie górnego limitu, ustawienie dolnego limitu |
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | Exia ll CT6 (opcjonalnie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
Ultradźwiękowy miernik poziomu wody/paliwa NYCSUL-503 Powiązane zdjęcia
![]()
![]()
![]()