|
|
| Nazwa marki: | Nuoying JIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-503 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | 130USD - 9000USD |
| Warunki płatności: | T/T |
Ultradźwiękowy przetwornik poziomu
Ultradźwiękowy miernik poziomu to cyfrowy miernik poziomu sterowany mikroprocesorem. W pomiarze impulsu ultradźwiękowego wytworzonego przez czujnik (przetwornik), fale dźwiękowe po odbiciu od powierzchni cieczy przez ten sam czujnik odbierane, przez kryształ piezoelektryczny są zamieniane na sygnały elektryczne, a przez czas między emisją a odbiorem fal dźwiękowych obliczana jest odległość czujnika od mierzonej powierzchni cieczy. Ze względu na zastosowanie pomiaru bezkontaktowego, mierzony ośrodek jest praktycznie nieograniczony, może być szeroko stosowany w pomiarze wysokości różnych cieczy i materiałów stałych.
![]()
Ultradźwiękowy przetwornik poziomuParametr techniczny
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Zakres częstotliwości | 40KHz,100KHz |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PP/PVC/PTFE/304 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0~20m |
| Dokładność pomiaru | <0.25% (zakres <20m) |
| Kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Temperatura procesu | (-20-70℃) |
| Ciśnienie procesu | Ciśnienie normalne |
| Przyłącze procesowe | Gwint, Kołnierz, Montaż na wsporniku (opcjonalnie) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485... |
| Tryb wyświetlania | Poziom cieczy, odległość (wysokość pustej przestrzeni) |
| Ustawienie wyjścia | Ustawienie wartości górnej, ustawienie wartości dolnej |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał obudowy | Polipropylen/Aluminium |
| Stopień ochrony | IP65,IP67 |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 Ga |
Uwaga: dostosowanie na życzenie
Ultradźwiękowy przetwornik poziomuCechy konstrukcyjne