|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $175~$195/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
NYCSUL-502 24VDC Dzielony Ultradźwiękowy Miernik Poziomu z Wyjściem 4-20mA i Hart Czujnik Nadajnika Poziomu Oleju
NYCSUL-502 24VDC Dzielony Ultradźwiękowy Miernik Poziomu Opis Produktu
Dwukablowe ultradźwiękowe mierniki poziomu NYCSUL to inteligentne bezkontaktowe przyrządy do pomiaru poziomu cieczy. Produkt posiada automatyczną regulację mocy, kontrolę wzmocnienia, kompensację temperatury, wykorzystuje zaawansowaną technologię detekcji i obliczeń, funkcję tłumienia sygnałów zakłócających, co zasadniczo poprawia dokładność pomiaru przyrządu, zapewniając autentyczność wyników pomiaru. Produkty mogą być szeroko stosowane do pomiaru poziomu cieczy w różnych cieczach, a także do pomiaru odległości.
NYCSUL-502 24VDC Dzielony Ultradźwiękowy Miernik Poziomu Cechy Konstrukcyjne
◎ Rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta struktura, wygodna instalacja itp.
◎ Do fali ultradźwiękowej używana jest sonda o małym kącie, o dużej mocy nadawania i wysokiej czułości;
◎ Ustawienie górnego i dolnego limitu oraz ustawienie alarmu w dowolnym punkcie może być używane do ciągłego pomiaru poziomu cieczy i kontroli poziomu cieczy.
NYCSUL-502 24VDC Dzielony Ultradźwiękowy Miernik Poziomu Parametry Techniczne
| Typowe Zastosowanie | Ciecze (bez mieszania, piany i parowania) |
| Model Produktu | NYCSUL-502 |
| Typ Sondy | Dzielony |
| Materiał Sondy | PP/PVC/PTFE/304 |
| Zakres Pomiarowy | 0~40m |
| Dokładność Pomiaru | <0.25% (zakres pomiarowy<20m), 20m) |
| Temperatura Procesu | -20~+40℃ |
| Ciśnienie Procesu | -0.1~0.1MPa (ciśnienie normalne) |
| Przyłącze Procesowe | gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Wyjście Sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Tryb Wyświetlania | poziom cieczy i odległość (wysokość powietrza) |
| Wyjście Ustawień | ustawienie górnego limitu, ustawienie dolnego limitu |
| Stopień Ochrony | IP 65 |
| Stopień Ochrony Przeciwwybuchowej | Exia ll CT6 (opcjonalnie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
NYCSUL-502 24VDC Dzielony Ultradźwiękowy Miernik Poziomu Powiązane Obrazy
![]()
![]()
![]()