|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYUHZ-D |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | $125 to $285/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Zasada działania6m Miernik poziomu płaty magnetycznej bramy do pomiaru cieczy
Zmiar poziomu płytki magnetycznej opracowany jest na podstawie zasady pływania (prawo Archimeda) w połączeniu z sprzęgłem magnetycznym.pływający w głównej rurociągu przyrządu poziomowego również wzrasta i spada, a pływacz stała magnetyczna stal w środku jest przesyłana do wskaźnika na miejscu (linijka) poprzez sprzęgło magnetyczne, które napędza żółty,czarna (lub czerwona i biała) kolumna obrotowa do obrotuKiedy poziom płynu wzrasta, kolumna obrotowa zmienia kolor z białego na czerwony.Połączenie czerwonego i białego wskaźnika jest rzeczywistą wysokością średniego miernika w pojemniku.
Cecha konstrukcyjnaz6m Miernik poziomu płaty magnetycznej bramy do pomiaru cieczy
◎prostą strukturę, solidną i niezawodną, stabilną pracę
◎na miejscu wyświetlanie skali jest jasne, uderzające i łatwe do odczytania
◎może mierzyć i wskazywać poziom płynu z żrącym, łatwopalnym, toksycznym, wysokotemperaturowym i poruszonym zanieczyszczonym płynem
◎można wybrać wiele form instalacji i formularzy połączeń
◎zakres ciśnienia projektowego: w pełnej próżni do 10 MPa
◎zakres temperatury projektowej: - 160 ~ + 450 °C
◎profesjonalny projekt specjalnego ciśnienia i temperatury
Parametry technicznez6m Miernik poziomu płaty magnetycznej bramy do pomiaru cieczy
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu |
|
model produktu |
NYUHZ |
| Formularz instalacji | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Materiał nadwozia | 304,316 |
| zakres pomiarowy | 0~6m |
| Dokładność pomiaru | ±3 mm, ±5 mm, ±10 mm, ±20 mm (wybierane) |
| Średnia gęstość | ≥ 0,425 g/cm3 |
| Różnica gęstości | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Średnia lepkość | ≤ 0,4 Pa.S. |
| Wyjście sterowania | 220VAC,1A |
| Wydajność transmisji | 4...20mA (zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu |
-50~+350°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~+16MPa |
| Połączenie z procesem | Flanka (wybrana) |
| współczynnik rozdzielczości | ±1 mm |
| poziom ochrony | IP65,IP67,IP68 (wybrane) |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zobacz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.