|
|
| Nazwa marki: | NuoyingJiaye |
| Numer modelu: | NYUHZ-A-2 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $235.0~$365.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1400 sztuk miesięcznie |
4~20mA Magnetyczny Nadajnik Poziomu Paliwa w Zbiorniku Oleju Hydraulicznego
4~20mA Magnetyczny Nadajnik Poziomu Paliwa w Zbiorniku Oleju Hydraulicznego Opis:
Zamontowany magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy, może być używany do pomiaru poziomu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach o kształtach wieży wodnej, kotła, rowka i kuli, a także w piecu kotłowym. Może być używany w warunkach wysokiego uszczelnienia, zapobiegania wyciekom, wysokiego ciśnienia, wysokiej temperatury i korozji, co jest bezpieczne i niezawodne. Nadrabia braki w niejasnym wskazaniu i kruchości wskaźnika poziomu płyty szklanej. Nie jest on dotknięty odwróceniem wysokiej/niskiej temperatury, co nie wymaga wielu grup wskaźników. W całym procesie pomiaru, bez obszaru ślepego, wskazuje wyraźnie, odczytuje bezpośrednio i ma szeroki zakres pomiarowy.
4~20mA Magnetyczny Nadajnik Poziomu Paliwa w Zbiorniku Oleju Hydraulicznego Parametry:
| Zakres pomiarowy | 300-15000mm |
| Dokładność | ±10mm |
| Średnica kolumny | 9mm |
| Ciśnienie robocze | ≤16.0Mpa (>16.0Mpa na zamówienie); typ antykorozyjny ≤1.0Mpa |
| Gęstość medium | ≥0.45g/cm3 |
| Różnica gęstości medium | ≥0.15g/cm3 |
| Lepkość medium | ≤0.4Pa·S |
| Wibracje urządzenia | częstotliwość≤25Hz, amplituda≤0.5mm |
| Prędkość podążania | ≤0.08m/s |
| Kołnierz przyłączeniowy | DN25, PN1.6 |
4~20mA Magnetyczny Nadajnik Poziomu Paliwa w Zbiorniku Oleju Hydraulicznego Cechy:
1. Prosta konstrukcja, dobra stabilność, niezawodność i trwałość.
2. Izolowane medium, wskaźnik, nadajnik i przełącznik
3. Szeroki zakres ciśnienia roboczego: od próżni do 42Mpa
4. Szeroki zakres temperatury roboczej: -190°C do 425 °C
5. Niezależny od fizycznych i chemicznych stanów medium.
6. Dostępne SPST lub SPDT
7. Opcjonalny przetwornik poziomu pływakowego lub pojemnościowy dwuprzewodowy przetwornik poziomu do transmisji sygnału 4-20mA DC (lub HART) i realizacji zdalnego sterowania i pomiarów.
![]()