|
|
| Nazwa marki: | NuoyingJiaye |
| Numer modelu: | NYUHZ-B-2 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $255.0~$365.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1200 sztuk miesięcznie |
Przeklęcie magnesowe poziomometru pionowego
Opis przełącznika pływającego magnesowego poziomu:
Magnetyczny miernik poziomu klapy jest szeroko stosowany w przemyśle naftowym,chemicznym, naftowym, farmaceutycznym, spożywczym, winach itp.odpowiedni do pomiarów poziomu w warunkach wysokiej/niskiej temperaturyWysokie ciśnienie, silna korozja, toksyczność.
Parametry przełącznika pływającego magnesowego poziomu:
| Odległość między centrum a centrum | 150~6000 mm |
| Średnia gęstość | 00,45 g/cm3 |
| Ciśnienie nominalne | PN2,5-PN40 (x 0,1 MPa) |
| Materiał | 304,0Cr18Ni9+PTFE, |
| Temperatura pracy | -190 ~ +200°C |
| Połączenie z procesem | DNXX/RF/14 |
| Struktura dna | Ślepa płaszcza (proszę zauważyć, jeśli potrzebne PTFE zawór wyściółkowy) |
| Klasa ochrony | IP65 |
Wymagania w odniesieniu do przełącznika na poziomie magnetycznym
1.Prosta konstrukcja, dobra stabilność, niezawodność i trwałość.
2.Izolowane medium, wskaźnik, nadajnik i przełącznik
3. Szeroki zakres ciśnienia roboczego: próżnia do 42Mpa
4. Szeroki zakres temperatury pracy: od -190 °C do 425 °C
5Niezależne od stanu fizycznego i chemicznego medium.
6.SPST lub SPDT dostępne
7Opcjonalny przetwornik poziomu pływającego lub pojemnościowy przetwornik poziomu dwuprzewodowego do przesyłania sygnału 4-20mA DC (lub HART) i realizacji zdalnego sterowania i pomiarów.
8Dwuprzewodowy przetwornik poziomu może być wyposażony w cyfrowy wskaźnik LED o średnicy 0,56" do obserwacji nocnej.
9Jest dostępny do tworzenia zintegrowanej grupy zaworu z podstawą w celu zaoszczędzenia miejsca instalacji.