|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYUHZ-W |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | $125 to $285/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Wskaźnik poziomu z klapką magnetyczną NYUHZ o wysokim uszczelnieniu i szczelności
NYUHZ Klapka magnetyczna Wskaźnik poziomu Zasada działania
Magnetyczny wskaźnik poziomu z klapką może być stosowany do wykrywania poziomu mediów w różnych wieżach, zbiornikach, cysternach, naczyniach kulistych, kotłach i innych urządzeniach. Magnetyczny wskaźnik poziomu z klapką może być wysoko uszczelniony, szczelny i nadaje się do zastosowań w wysokich temperaturach, wysokim ciśnieniu i odpornych na korozję.
Magnetyczny wskaźnik poziomu z klapką posiada komorę (zwaną rurą pomiarową lub rurą główną) do przechowywania pływaka, a komora tworzy połączenie z pojemnikiem za pomocą kołnierza lub innych odpowiednich metod połączenia. Zgodnie z zasadą połączenia, wraz ze zmianą poziomu cieczy w pojemniku, poziom cieczy w komorze jest na tej samej wysokości co poziom cieczy w pojemniku, co napędza pływak w komorze do ruchu w górę i w dół, unosząc się i opadając wraz ze zmianą poziomu cieczy w pojemniku. W tym momencie nie widzimy poziomu cieczy, dlatego poza komorą zainstalowany jest wskaźnik z kolumną magnetyczną.
Magnes stały jest zainstalowany na styku zanurzonej cieczy i części pływającej pływaka. Gdy poziom cieczy w mierzonej pojemności wzrasta i opada, pływak magnetyczny w rurze korpusu wskaźnika poziomu również wzrasta i opada. Magnes stały w pływaku jest przenoszony do wskaźnika kolumny magnetycznej poprzez sprzężenie magnetyczne, obracając czerwoną i białą kolumnę o 180 °. Gdy poziom cieczy wzrasta, kolumna obraca się z białej na czerwoną, a gdy poziom cieczy opada, kolumna obraca się z czerwonej na białą. Połączenie czerwono-białe wskaźnika jest rzeczywistą wysokością poziomu cieczy wewnątrz pojemnika, co pozwala na wyraźne wskazanie poziomu cieczy.
| Typowe zastosowania | Pomiar poziomu cieczy |
| Model produktu | NYUHZ |
| Typ instalacji | montaż boczny, montaż górny |
| Materiał korpusu głównego | 304,316 |
| Zakres pomiarowy | 0~6m |
|
Dokładność pomiaru |
± 3mm, ± 5mm, ± 10mm, ± 20mm (opcjonalnie) |
| Gęstość medium | ≧0.425g/cm3 |
| Różnica gęstości | ≧0.1g/cm3 |
| Lepkość medium | ≦0.4Pa.S |
| Wyjście sterujące | 220VAC,1A |
| Wyjście transmisyjne | 4... 20mA (zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu | -50~+350℃ |
| Ciśnienie procesu | -0.1~+16MPa |
| Przyłącze procesowe | kołnierz (opcjonalnie) |
| Rozdzielczość | ±1mm |
|
Stopień ochrony |
IP65, IP67, IP68 (opcjonalnie) |
|
Stopień przeciwwybuchowości |
Exia Ⅱ CT6 Ga, Exd Ⅱ CT6 Gb (szczegóły w certyfikacie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYUHZ Klapka magnetyczna Wskaźnik poziomu Cechy konstrukcyjne
◎ Prosta konstrukcja, solidna i niezawodna, stabilna praca.
◎ Skala wyświetlana na miejscu jest wyraźna i czytelna.
◎ Może mierzyć i wskazywać poziom cieczy korozyjnych, łatwopalnych, toksycznych, wysokotemperaturowych i mieszanych.
◎ Można wybrać wiele form instalacji i form połączeń.
◎ Zakres ciśnienia projektowego od pełnej próżni do 10MPa.
◎ Zakres temperatury projektowej - 160~+450 ℃.
◎ Możliwe jest profesjonalne projektowanie dla specjalnych ciśnień i temperatur.