|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYUHZ-G |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | $125 to $285/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Zasada działania 6-metrowy magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy z klapką i kołnierzem do pomiaru cieczy
Magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy z klapką jest opracowany w oparciu o zasadę wyporu (prawo Archimedesa) w połączeniu ze sprzęgłem magnetycznym. Gdy poziom cieczy w mierniku wzrasta i opada, pływak w rurze głównej wskaźnika poziomu również wzrasta i opada, a pływak Wbudowana stal z magnesem trwałym jest przekazywana do wskaźnika na miejscu (linijki) poprzez sprzęgło magnetyczne, które napędza obracanie się żółto-czarnej (lub czerwono-białej) kolumny obrotowej. Gdy poziom cieczy wzrasta, kolumna obrotowa obraca się z białej na czerwoną. Gdy poziom cieczy opada, kolumna obrotowa obraca się z czerwonej na białą. Połączenie czerwonego i białego na wskaźniku to rzeczywista wysokość poziomu medium w zbiorniku.
Cecha konstrukcyjna z 6-metrowy magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy z klapką i kołnierzem do pomiaru cieczy
◎ prosta konstrukcja, solidna i niezawodna, stabilna praca
◎ skala wyświetlacza na miejscu jest czytelna, wyraźna i łatwa do odczytania
◎ może mierzyć i wskazywać poziom cieczy korozyjnych, łatwopalnych, toksycznych, wysokotemperaturowych i zanieczyszczonych cieczy z mieszaniem
◎ można wybrać wiele form instalacji i form połączeń
◎ zakres ciśnienia projektowego: pełna próżnia do 10 MPa
◎ zakres temperatury projektowej: - 160 ~ + 450 ℃
◎ profesjonalny projekt dla specjalnego ciśnienia i temperatury
Parametry techniczne z 6-metrowy magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy z klapką i kołnierzem do pomiaru cieczy
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
|
model produktu |
NYUHZ |
| Forma instalacji | Montaż boczny, montaż górny |
| Materiał korpusu | 304,316 |
| zakres pomiarowy | 0~6m |
| Precyzja pomiaru | ±3mm,±5mm, ±10mm, ±20mm (do wyboru) |
| Gęstość medium | ≥0.425g/cm3 |
| Różnica gęstości | ≥0.1g/cm3 |
| Lepkość medium | ≤0.4Pa.S |
| Wyjście sterujące | 220VAC,1A |
| Wyjście transmisyjne | 4...20mA (zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu |
-50~+350℃ |
| Ciśnienie procesu | -0.1~+16MPa |
| Połączenie procesowe | kołnierz (do wyboru) |
| stosunek rozdzielczości | ±1mm |
| poziomy ochrony | IP65,IP67,IP68 (do wyboru) |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb (szczegóły w certyfikacie) |
※Uwaga: Produkt może być dostosowany do specyficznych wymagań użytkowników.