|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $201.672 to $268.896/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYCSUL-502 Inteligentny bezkontaktowy ultradźwiękowy miernik poziomu
NYCSUL-502Ultradźwiękowy miernik Zasada działania
Miernik poziomu ultradźwięków jest zainstalowany w górnej części zbiornika, pod kontrolą jednostki elektronicznej sonda emituje wiązkę impulsów ultradźwiękowych do obiektu, który ma być zmierzony,fale dźwiękowe odbijają się na powierzchni obiektu, część odblaskowego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnał elektryczny,na podstawie różnicy czasowej między falami ultradźwiękowymi pochodzącymi z emisji, która ma zostać ponownie odebrana, a znaną prędkością dźwięku w celu określenia zmiany poziomu, the microwave signal is processed by the electronic unit and finally converted into a level-related The electronic device processes the microwave signal and converts it into an electrical signal related to the level.
| Typowe zastosowanie | płyn (bez mieszania, pianki, lotności itp.) |
| Modele produktów | NYCSUL-502 |
| Rodzaj sondy | zintegrowane, rozszczepione, wybuchoodporne, antykorozyjne i wybuchoodporne |
| Materiał antenowy | PP, PVC, PTFE,304 |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 40 m |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% (zakres pomiarowy < 20 m), < 0,5% (zakres pomiarowy> 20 m) |
| Temperatura procesu | -20°C+70°C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1 - 0,1 MPa (ciśnienie normalne) |
| Połączenie procesu | przędza, kołnierz (nieobowiązkowe) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Tryb wyświetlania | poziom i odległość płynu (wysokość pustej wody) |
| Ustawienie wyjścia | ustawienie górnej i dolnej granicy |
| Stopień ochrony | IP 65, IP 67, IP 68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia ll CT6 Ga, Exib II BT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYCSUL-502Ultradźwiękowy miernikCechy projektowe
Rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta konstrukcja, łatwa instalacja itp.
Mała sonda kątowa dla fal ultradźwiękowych, wysoka moc emisji i wysoka wrażliwość.
Do ciągłego pomiaru płynu i kontroli poziomu można użyć dowolnego ustawienia górnej i dolnej granicy, ustawienia alarmu.