|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $134.379 to $167.976/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYCSUL-501 Wyjątkowa wydajność ultradźwiękowego miernika poziomu
NYCSUL-501Ultradźwiękowy miernik Zasada działania
Pod kontrolą urządzenia elektronicznego sonda wysyła wiązkę impulsu ultradźwiękowego do obiektu, który ma być zmierzony.Fala dźwiękowa odbija się na powierzchni obiektu, a część odblaskowego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnały elektryczne.Zmiana poziomu określa się w zależności od różnicy czasu między transmisją fali ultradźwiękowej a odbiciem fali ultradźwiękowej oraz znanej prędkości dźwiękuSygnał mikrofalowy jest przetwarzany przez urządzenie elektroniczne, wreszcie jest przekształcany w sygnały elektryczne związane z poziomem materiału.
| Typowe zastosowanie | płyn (bez mieszania, pianki, lotności itp.) |
| Modele produktów | Wymóg: |
| Rodzaj sondy | zintegrowane, rozszczepione, wybuchoodporne, antykorozyjne i wybuchoodporne |
| Materiał antenowy | PP, PVC, PTFE,304 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m (zintegrowane), 0~40m (oddzielone), |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% (zakres pomiarowy < 20 m), < 0,5% (zakres pomiarowy> 20 m) |
| Temperatura procesu | -20°C+70°C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1 - 0,1 MPa (ciśnienie normalne) |
| Połączenie procesu | przędza, kołnierz (nieobowiązkowe) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Tryb wyświetlania | poziom i odległość płynu (wysokość pustej wody) |
| Ustawienie wyjścia | ustawienie górnej i dolnej granicy |
| Stopień ochrony | IP 65, IP 67, IP 68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia ll CT6 Ga, Exib II BT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYCSUL-501Ultradźwiękowy miernikCechy projektowe
◎ Rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta struktura, wygodna instalacja itp.;
◎ Do fal ultradźwiękowych wykorzystuje się sondę o małym kącie, o wysokiej mocy przesyłowej i wysokiej wrażliwości;
◎ Ustawienie górnej i dolnej granicy oraz ustawienie alarmu w dowolnym punkcie można wykorzystać do ciągłego pomiaru płynu i kontroli poziomu płynu.