|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450~$1700/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
IP68 NYCSUL Ultrasonowy miernik poziomu z RS485
Zasada działania przyrządu pomiaru poziomu ultradźwięków IP68 NYCSUL z RS485
Ultrasłon rozprzestrzenia się w gazach, cieczach i ciałach stałych z określoną prędkością rozprzestrzeniania się.Atenuacja w gazie jest największaKiedy fale ultradźwiękowe przechodzą przez interfejs dwóch różnych mediów, występuje odbicie i załamanie.Do interfejsów o dużych różnicach impedancji akustycznejInterwał czasu od przesyłania fali ultradźwiękowej do odbioru przesyłanego sygnału zależy od położenia interfejsu.Ultrasonic miernik poziomu wykorzystuje tę cechę fal ultradźwiękowych do pomiaru poziomu.
Cecha konstrukcyjnao pojemności IP68 NYCSUL Ultrasonic Level Gauge z RS485
◎ rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta struktura, wygodna instalacja itp.
◎ mała sonda kątowa jest przyjmowana do fal ultradźwiękowych, z dużą mocą przesyłową i wysoką wrażliwością
◎ ustawienie górnej i dolnej granicy oraz ustawienie alarmu w dowolnym punkcie, można go użyć do ciągłego pomiaru płynu i kontroli poziomu płynu
Parametry techniczneo pojemności IP68 NYCSUL Ultrasonic Level Gauge z RS485
| TUzupełniające zastosowanie | Płyn (bez mieszania, pianki, lotności itp.) |
| Modele produktów | Nycsul-501, NYCSUL-502, NYCSUL-503 |
| Typ sondy | Korpus, podzielony korpus, odporny na wybuchy, antykorozyjny, antykorozyjny i antykorozyjny |
| Materiał anteny | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Zakres pomiarowy | 0~ 20M (włączone), 0~40m ((oddzielne), |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% (zakres < 20 m), < 0,5% (zakres > 20 m) |
| Temperatura procesu | 3M, 20M (głębokie studnie mogą mierzyć kilkaset metrów, które mogą być również dostosowane) |
| Dokładność pomiaru | 00,05% ~ 0,1% F. S. |
| Temperatura procesu | -20~+70C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ~=0,1 MPa, (ciśnienie atmosferyczne) |
| Interfejs elektryczny | M20x1.5,1⁄2"NPT |
| Klasa ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Połączenie z procesem | Połączenie z procesem |
| Tryb wyświetlania | Poziom płynu, odległość (wysokość powietrza) |
| Ustawić wyjście | Ustawienie górnej i dolnej granicy |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus. . . |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb ((patrz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.