|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Wyłącznik poziomu ultradźwięków płynnych NYCSUK-502 podzielony 24VDC podłączony do nici
Zasada działania przełącznika poziomu ultradźwięków NYSCSUK-502
Paliwa, smary, chemikalia, pestycydy i niektóre specyficzne roztwory wodne w systemach produkcji przemysłowej lub transportu handlowego są przenoszone zbiornikami magazynowymi,W związku z tym niezbędne jest posiadanie informacji o środowisku (pozycja, temperatura, poziom płynu, ciśnienie itp.) zbiorników w całym systemie.sonda wysyła wiązkę impulsu ultradźwiękowego do obiektu mierzonegoFala dźwiękowa jest odbijana przez powierzchnię obiektu, a część odbudzonego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnał elektryczny.
NYSCSUK-502 Ultrasonic Level Switch Design Feature
1Rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta struktura i wygodna instalacja.
2Ultrasonic przyjmuje sondę o małym kącie, która ma wysoką moc przesyłową i wrażliwość.
3Obudowa ze stali nierdzewnej 316L i kabel z teflonem.
4Wysoka odporność na korozję i hermetycznie zamknięta konstrukcja, IP68.
Parametry techniczne przełącznika poziomu ultradźwięków NYSCSUK-502
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu |
| Zakres częstotliwości | 40KHz, 100KHz |
| Rodzaj sondy | Zintegrowane |
| Materiał sondy | PP/PVC/PTFE/304 (nieobowiązkowe) |
| Zakres pomiarowy | 0 ‰ 20 m |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% ((Range < 20m) |
| kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24VDC,220VAC |
| Temperatura procesu | -20°C+80°C |
| Ciśnienie procesu | Ciśnienie normalne |
| Połączenie z procesem | Włókna, paski, uchwyty (nieobowiązkowe) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485... |
| Tryb wyświetlania | Poziom płynu, odległość (wysokość pustka) |
| Ustawienie wyjścia | Ustawienie górnej i dolnej granicy |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał ze skorupy | Polipropylen/aluminium |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Wartość odporna na wybuchy | ExiaIICT6 Ga |