|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Gorąca wyprzedaż Zintegrowany przełącznik poziomu ultradźwiękowego 24VDC do cieczy
Zasada działania przełącznika poziomu ultradźwiękowego
Paliwa, smary, chemikalia, pestycydy i niektóre specyficzne roztwory wodne w systemach produkcji przemysłowej lub handlu transportowego są transportowane przez zbiorniki magazynowe, dlatego niezbędne jest posiadanie informacji o środowisku (pozycja, temperatura, poziom cieczy, ciśnienie itp.) zbiorników w całym systemie.
Przemiennik poziomu MPM426WPC to w pełni spawany, zanurzalny przyrząd do pomiaru poziomu. Wykorzystuje piezorezystancyjny czujnik ciśnienia OEM o sprawdzonej długoterminowej stabilności i niezawodności oraz specjalny obwód kompensacji cyfrowej, które są wbudowane w obudowę ze stali nierdzewnej. Zintegrowana konstrukcja i znormalizowany sygnał wyjściowy ułatwiają użytkowanie na miejscu i automatyczne sterowanie. Kabel z płaszczem teflonowym® i obudowa są hermetycznie zamknięte, co pozwala na długotrwałe stosowanie w cieczach kompatybilnych z materiałem czujnika.
Jest głównie stosowany do monitorowania chemikaliów, takich jak metanol, etanol, płyn do spalin diesla (DEF), płyn chłodzący do diesla itp.
Cecha konstrukcyjna przełącznika poziomu ultradźwiękowego
1. Wysoka niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania
2. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotną polaryzacją
3. Automatyczna linia produkcyjna zapewnia wysoką jakość i stabilność
4. Obudowa ze stali nierdzewnej 316L i kabel z płaszczem teflonowym®
5. Wysoka odporność na korozję i hermetycznie zamknięta konstrukcja, IP68
Parametry techniczne przełącznika poziomu ultradźwiękowego
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Zakres częstotliwości | 40KHz,100KHz |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PP/PVC/PTFE/304 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0~20m |
| Dokładność pomiaru | <0.25% (Zakres <20m) |
| Kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24VDC,220VAC |
| Temperatura procesu | -20~+80℃ |
| Ciśnienie procesu | Ciśnienie normalne |
| Przyłącze procesowe | Gwint |
| Sygnał wyjściowy | 4...20mA/HART/RS485... |
| Tryb wyświetlania | Poziom cieczy, odległość (wysokość pustego zbiornika) |
| Ustawienie wyjścia | Ustawienie górnego limitu, ustawienie dolnego limitu |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał obudowy | Polipropylen/Aluminium |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | ExiaⅡCT6 Ga |