|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Opis Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
Wprowadzając i absorbując krajowe i zagraniczne produkty, a także trawiąc, absorbując i ulepszając oryginalne standardy magnetycznych wskaźników poziomu opublikowane przez Ministerstwo Przemysłu Chemicznego HG/T21584 -95 opracowane produkty. Mogą być stosowane w różnorodnych wieżach pomiarowych poziomu mediów, zbiornikach, cysternach, naczyniach kulistych i kotłach oraz innych urządzeniach. Seria magnetycznych wskaźników poziomu może osiągnąć wysokie uszczelnienie, szczelność i adaptację pomiaru poziomu w warunkach wysokiego ciśnienia, wysokiej temperatury i korozyjności. Cały proces pomiaru bez ślepych punktów, widoczny wyświetlacz, intuicyjne odczyty. W szczególności część instrukcji terenowych, ze względu na brak bezpośredniego kontaktu z medium ciekłym, w przypadku mediów o wysokiej temperaturze, wysokim ciśnieniu, wysokiej lepkości, toksycznych, szkodliwych, korozyjnych, może wykazać swoją przewagę. Dlatego jest bardziej niż tradycyjne wskaźniki poziomu szklane, płytowe, o wyższej niezawodności, bezpieczeństwie, zaawansowaniu i praktyczności.
Najbardziej zauważalną cechą wskaźnika jest całkowite oddzielenie medium ciekłego od wskaźnika, dzięki czemu w każdym przypadku jest bardzo bezpieczny, trwały, a różne typy wskaźników poziomu w połączeniu z alarmem poziomu, przełącznikami sterującymi lub wspólnym poziomem mogą osiągnąć alarm sterowania lub blokadę na poziomie górnym, dolnym; w połączeniu z nadajnikiem poziomu z chipem kontaktronowym, poziom, sygnał sektora może zostać przekształcony w standardowy
dwuprzewodowy sygnał 4-20mADC przesyłany do komputera, regulatora, urządzenia do cyfrowego wyświetlania poziomu cieczy, w celu osiągnięcia zdalnego wskazania, detekcji, rejestracji i sterowania, seria wskaźników poziomu szeroko stosowana: poziom w procesie produkcji ropy naftowej, chemii, hutnictwa, farmacji, żywności, energetyki i innych pomiarów i sterowania.
Szczegółowe obrazy Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
![]()
![]()
Specyfikacja Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
![]()
Parametr techniczny
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Model produktu | NYUHZ |
| Forma instalacji | Montaż boczny, montaż górny |
| Główny materiał | 304,316 |
| Zakres pomiarowy | 0~6m |
| Dokładność pomiaru | ±3mm,±5mm,±10mm,±20mm(opcjonalnie) |
| Gęstość medium | ≥0.425g/cm³ |
| Różnica gęstości | ≥0.1g/cm³ |
| Lepkość medium | ≤0.4Pa.S |
| Wyjście sterujące | 220VAC,1A |
| Wyjście transmisyjne | 4...20mA(zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu | -50~+350℃ |
| Ciśnienie procesu | -0.1~+16MPa |
| Przyłącze procesowe | Kołnierz(opcjonalnie) |
| Rozdzielczość | 士I mm |
| Klasa ochrony | IP65,IP67,IP68(opcjonalnie) |
| Klasa przeciwwybuchowości | ExiaⅡCT6Ga,ExdⅡ CT6Gb(patrz certyfikat) |
Cechy Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
W porównaniu ze zwykłą rurą szklaną i płytą szklaną, posiada następujące cechy:
(1) Główne elementy wskaźnika poziomu (korpus) mające bezpośredni kontakt z medium wykonane są ze stali nierdzewnej lub innych specjalnych materiałów, elementy wskazujące nie mają kontaktu z medium, dlatego w pojemnikach zawierających media łatwopalne, wybuchowe, toksyczne, korozyjne użycie wskaźnika jest bezpieczne i niezawodne.
(2) Dwukolorowe (biała para, czerwona ciecz) kolumny obrotowe, wyświetlacz klapowy, wskazujący ciągły, widoczny, przyciągający wzrok, bez ślepych punktów, w żadnym przypadku nie będzie fałszywego poziomu.
(3) Mniejsza powierzchnia uszczelniająca, zmniejszająca punkty wycieku uszczelnienia statycznego o ponad 95%, a tym samym pokonująca słabe punkty naczyń ciśnieniowych w przemyśle naftowym i chemicznym, takie jak wycieki, kapanie i nieszczelności, w porównaniu z oryginalnym wskaźnikiem płytowym.
(4) Prosta konstrukcja, łatwa instalacja i konserwacja, duża skala, ciśnienie projektowe, długa żywotność, szeroki zakres zastosowań.
(5) Magnetyczny wskaźnik poziomu z pływakiem, z jednym wskaźnikiem poziomu może zastąpić więcej niż jeden wskaźnik poziomu cieczy z płyty szklanej, a instalacja jest niezwykle łatwa w użyciu. W międzyczasie, dzięki zastosowaniu zdalnego nadajnika poziomu, urządzenia alarmowego i automatycznego sterowania, można zrealizować alarm poziomu górnego i dolnego oraz automatyzację sterowania.
Zastosowania Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
![]()
![]()
Przewodnik wyboru Czujnik poziomu wody Czujnik poziomu cieczy z pływakiem magnetycznym
![]()
Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie następujących parametrów:
Długość pomiarowa
Standardy kołnierzy przyłączeniowych
Nazwa i gęstość medium
Temperatura medium
Ciśnienie medium
Instalacja
Wybór materiału
UUltradźwiękowy miernik poziomuUUltradźwiękowy miernik poziomu Radarowy miernik poziomu
FAQ
P: Jak szybko mi Państwo odpowiecie?
O: Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe, ale w ciągu 12 godzin.
P: Czy mogę otrzymać próbki?
O: Tak, zamówienie próbki jest dostępne do kontroli jakości i testów rynkowych. Ale musisz zapłacić za koszt ekspresowy.
P: Jak szybko można zorganizować produkcję?
O: Po otrzymaniu potwierdzenia produktu i przedpłaty, produkcja zostanie rozpoczęta natychmiast.
P: Jaki jest czas dostawy?
O: Zazwyczaj trwa to około 3-5 dni roboczych dla małych zamówień i 10-15 dni dla dużych zamówień.
P: Jak kontrolują Państwo jakość?
O: Trzy etapy kontroli (oryginał, produkcja i gotowe produkty) + dobra usługa gwarancyjna (1 rok bezpłatnej wymiany na nowy bez żadnych czynników uszkodzeń ludzkich).
P: Jakie certyfikaty posiadają Państwo?
O: ISO9000, CE, certyfikat przeciwwybuchowy, RoHs gotowy. A przed dostawą towarów, certyfikat kontroli jakości i bezpieczeństwa wydany przez strony trzecie również może być oferowany.
P: Czy mógłbym odwiedzić Państwa fabrykę?
O: Bardzo mile widziane! Poleć na lotnisko Xian Yang. To była dla nas wielka przyjemność.
P: Jakie są Państwa warunki gwarancji?
O: Oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
P: Czy mogą Państwo świadczyć usługi OEM i niestandardowe?
O: Tak, zarówno OEM, jak i ODM są dostępne, mamy profesjonalny dział badawczo-rozwojowy, który może zapewnić profesjonalne rozwiązania dla Państwa.
*Uwagi: Produkty mogą być dostosowane do Państwa specyficznych wymagań!
Aby uzyskać więcej szczegółów produktu, proszę o kontakt!Dziękuję~
Serena Jiang / Kierownik Sprzedaży
Email:serena.jiang@china-yqyb.com
WhatsApp:15934851597