|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD808 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
Opis Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
Ultradźwiękowy miernik poziomu cieczy, wykorzystujący zalety wielu różnych przyrządów do pomiaru poziomu, jest uniwersalnym urządzeniem charakteryzującym się całkowicie cyfrowym i humanizowanym projektem. Miernik poziomu cieczy posiada doskonałe monitorowanie poziomu, transmisję danych i komunikację człowiek-maszyna.Ultradźwiękowy czujnik poziomu charakteryzuje się silną odpornością na zakłócenia; swobodnym ustawianiem górnych i dolnych limitów oraz regulacją wyjścia online, wskazaniem na miejscu, opcjonalnym wyjściem analogowym, przełączanym i RS485 oraz łatwym połączeniem z jednostką główną. Obudowa, wykonana z wodoodpornego tworzywa konstrukcyjnego, jest mała i solidna z sondą ABS.
Ultradźwiękowy transmiter poziomu znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach związanych z pomiarem i monitorowaniem poziomu. W zależności od sytuacji praktycznej można dodać inne moduły, takie jak RS 485, wyjście prądowe; można go lepiej dopasować do PLC.
![]()
Specyfikacja Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
| Zakres | 5,8,10,12,15m |
| Strefa martwa | <0.4-0.5m(różne dla zakresu) |
| Błąd pomiaru | 0.25%F.S |
| Wyświetlacz | LED lub LCD |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1mm |
| Częstotliwość | 20~350KHz |
| Zasilanie | 12-24VDC |
| Pobór mocy | <1.5W |
| Materiał | ABS |
| Wymiary | Φ 92mm×198mm×M60 |
| Interfejs elektryczny | M20X1.5 |
| Instalacja | M60X2 lub 61MM |
| Warunki pracy | temperatura normalna, ciśnienie normalne |
| Stopień ochrony | IP65 (inne opcjonalnie) |
| Wyjście (opcjonalnie) | 4~20mARL>600Ω (standard) lub 1~5V1~10V lub RS485 lub 3 NPN lub 2 przekaźniki (AC: 5A250V DC: 10A24V) |
Zastosowania Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
1, przemysł wodny (stacje pomp, baseny reakcji biochemicznych, osadniki itp.)
2, przemysł energetyczny, górniczy
3, przemysł spożywczy
Cechy Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
Szerokie napięcie robocze DC12-24V
Kopia zapasowa i przywracanie ustawień parametrów
Swobodna regulacja zakresu wyjścia analogowego
Ustaw wartość filtra, aby usunąć
Niestandardowy format danych portu szeregowego
Opcjonalny pomiar odległości przyrostowej/różnicowej do pomiaru przestrzeni powietrznej lub poziomu cieczy
Zastosowania Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
1. Przemysł farmaceutyczny: kontrola poziomu cieczy reakcyjnej w zbiorniku rurowym
2. Przemysł naftowy i chemiczny: kontrola poziomu rurociągu naftowego / cieczy w zbiorniku
3. Przemysł spożywczy: wykrywanie i monitorowanie poziomu cieczy w zbiornikach / rurociągach do produkcji i przechowywania wina, napojów, mleka
Wymiary Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu wody
Produkty powiązane
FAQ
P: Jak szybko mi odpowiesz?
Odp.: Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, ale w ciągu 12 godzin
P: Czy mogę otrzymać próbki?
Odp.: Tak, zamówienie próbki jest dostępne do kontroli jakości i testów rynkowych. Ale musisz zapłacić za koszt ekspresowy.
P: Jak szybko możesz zorganizować produkcję?
Odp.: Po otrzymaniu potwierdzenia produktu i otrzymaniu przedpłaty produkcja zostanie natychmiast rozpoczęta.
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Zazwyczaj zajmuje to około 3-5 dni roboczych dla małego zamówienia i 10-15 dni dla dużego zamówienia.
P: Jak kontrolujesz swoją jakość?
Odp.: Trzy etapy kontroli (oryginału, produkcji i gotowych towarów) + dobra usługa gwarancyjna (1 rok bezpłatnej wymiany na nowy bez żadnych czynników uszkodzeń ludzkich).
P: Jakie certyfikaty posiadasz?
Odp.: ISO9000, CE, certyfikat przeciwwybuchowy, RoHs gotowy. A przed dostawą towarów można również zaoferować certyfikat kontroli jakości i bezpieczeństwa wydany przez strony trzecie.
P: Czy mógłbym odwiedzić Twoją fabrykę?
Odp.: Bardzo mile widziane! Poleć na lotnisko Xian Yang. To była dla nas wielka przyjemność.
P: Jakie są Twoje warunki gwarancji?
Odp.: Oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
P: Czy możesz zapewnić usługę OEM i niestandardową?
Odp.: Tak, zarówno OEM, jak i ODM są dostępne, mamy profesjonalny dział badawczo-rozwojowy, który może zapewnić profesjonalne rozwiązania dla Ciebie.
Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, skontaktuj się z nami. Przetworzymy Twoje prośby tak szybko, jak to możliwe.
Serena Jiang / Kierownik Sprzedaży
Telefon/WhatsApp:+86 15934851597