|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Pomiar poziomu płatków magnetycznych zbiornika w warunkach odpornych na korozję płynów
Zasada działania
Magnetyczny miernik poziomu może być stosowany do wykrywania średniego poziomu wszystkich rodzajów wieży, zbiornika, zbiornika, pojemnika kulistego i kotła i innych urządzeń.zapobieganie wyciekom i odpowiednie do wysokiej temperatury, wysokiego ciśnienia, odporne na korozję.
magnesometr posiada jamę do pomieścienia pływającej kuli (zwanej rurą pomiarową lub rurą główną),zawierający nie więcej niż 0,5% masy masy lub większej, ale nie więcej niż 0,5% masy,Zgodnie z zasadą złącza, wraz ze zmianą poziomu płynu w pojemniku, strona w jamie i poziom płynu w pojemniku mają tę samą wysokość,więc napędza pływającą kulę w jamie do poruszania się w górę i w dółW tym momencie, nie możemy zobaczyć poziomu płynu, więc magnetyczny wyświetlacz kolumny flip jest zainstalowany poza jamą.
Pływająca kulka w płynie i były częścią granicy zainstalowane stal magnetyczny stały, gdy zmierzone wahania poziomu płynu z pojemnika,przewód z magnesowym pływającym przyrządu mierzący poziom ontologia jest podnoszenie, pływać w magnesach stałych przez sprzężenie magnetyczne z wskaźnikiem kolumny magnetycznej, kolumna obraca się o 180 ° kierowca czerwony, biały, gdy poziom płynu wzrasta, podwójna kolumna z białego na czerwony,Kiedy poziom płynu spada, kolumna zmienia się z czerwonego na biały, a czerwono-białe połączenie wskaźnika jest rzeczywistą wysokością poziomu płynu wewnątrz pojemnika,w celu uzyskania jasnego wskazania poziomu płynu.
1- Wtyczka wentylacyjna.
2.Rurka pomiarowa
3Magnetyczny wyświetlacz
4. Magnetyczna kolumna zwrotna
5.Płynie
6.Zapięcie stałe
7- Oznaki.
8.Zapno drenażowe
9.rurociąg ściekowy
10.Flanka złącza
Cecha konstrukcyjna
◎Prosta struktura, solidna i niezawodna, stabilna obsługa.
◎Skala wyświetlania pola jest przejrzysta i przyciągająca wzrok i łatwa do odczytania.
◎Może mierzyć i wskazywać poziom płynu z korozyjnym, łatwopalnym, toksycznym, wysoką temperaturą, zanieczyszczeniem mieszaniem.
◎ Można wybrać różne formy instalacji i różne formy połączeń.
◎Rzespół ciśnienia przeznaczony jest w pełnej próżni do 10 MPa.
◎Rang temperatury projektowej -160~+450°C.
◎Może być specjalnie zaprojektowany dla specjalnego ciśnienia i temperatury.
![]()
Parametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu |
| Model produktu | NYUHZ |
| Formularz instalacji | Przymocowane z boku, przymocowane z góry |
| Główny materiał | 304,316 |
| Zakres pomiarowy | 0~6m |
| Dokładność pomiaru | ±3 mm,±5 mm,±10 mm,±20 mm (nieobowiązkowe) |
| Średnia gęstość | ≥ 0,425 g/cm3 |
| Różnica gęstości | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Średnia lepkość | ≤ 0,4 Pa.S. |
| Wyjście sterowania | 220VAC,1A |
| Wynik transmisji | 4...20mA (zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu | -50~+350°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~+16MPa |
| Połączenie z procesem | Flanka (nieobowiązkowa) |
| Rozstrzygnięcie | 士I mm |
| Klasa ochrony | IP65,IP67,IP68 (nieobowiązkowe) |
| Wartość odporna na wybuchy | ExiaIICT6Ga,ExdII CT6Gb ((patrz świadectwo) |
*Uwaga: Produkty mogą być dostosowywane zgodnie z Państwa wymaganiami!
Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, prosimy o kontakt!Dziękuję.
Serena Jiang / kierownik sprzedaży
Email: serena.jiang@china-yqyb.com
WhatsApp:15934851597