|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ-FQ |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $400~$500/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
Niestandardowa ochrona przed piorunami
Zasada działaniaMagnetyczny miernik poziomu piłki płynącej
Miernik poziomu kuli maglev serii NYUHZ-FQ został zaprojektowany na podstawie zasady pływania i siły magnetycznej.Magnetyczny miernik poziomu płynu z piłką pływającą jest zainstalowany z jedną lub większą ilością suchych trzciny w zamkniętej niemagnetycznej rurze, a następnie przeprowadza rurę przez jedną lub więcej pustych pływających kul z pierścieniowymi magnesami w środku.Pierścieniowy magnes pływający będzie napędzać pływające kule do poruszania się w górę i w dół wraz z wzrostem lub spadkiem płynu, tak aby suche trzcinki w rurze niemagnetycznej były przyciągane lub odłączane,i sygnał oporu odpowiadający poziomowi płynu zostanie wydany i przekształcony w standardowy sygnał wyjściowy 4-20mA, może również wysyłać sygnał konwersji kontaktowej (wyłączonej).
Cecha konstrukcyjnazMagnetyczny miernik poziomu piłki płynącej
◎ niestandardowa konstrukcja, wielopunktowe sterowanie, szeroki zakres zastosowań
◎ stabilna i niezawodna wydajność, silna ochrona przed błyskawicami i odporność na zakłócenia
◎ Wielokrotne formy sond, odpowiednie do różnych złożonych warunków pracy
◎ różne materiały piłki pływającej mogą być wybierane zgodnie z różną gęstością średniej
Parametry technicznezMagnetyczny miernik poziomu piłki płynącej
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu itp. |
|
model produktu |
NYUHZ-FQ |
| Materiał pływający | F4, PP,304,PTFE ((wybieralny) |
| Długość pręta sonda | 200~6000mm ((może być dostosowane) |
| temperatura otoczenia | -40~80°C |
| Temperatura procesu | -40~+130°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0Mpa |
| Połączenie z procesem | Przyczepka, płaszczyzna (wybrana) |
| Średnia lepkość | ≤ 0,05 Pa.S. |
| Średnia gęstość | 00,5-2,0 g/cm3 |
| poziom ochrony | IP65,IP67,IP68 (wybrane) |
| Wartość odporna na wybuchy | Exd II CT6 Gb ((Zobacz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.