|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $150~$380/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt/miesiąc |
Czysty ultradźwiękowy przepływomierz kanałowy NYCSUL-501 Ultradźwiękowy przetwornik poziomu
Ultradźwiękowy przetwornik poziomu NYCSUL-501
Czysty ultradźwiękowy przepływomierz kanałowy, zaleca się montaż przepływomierza pod osłoną przeciwsłoneczną na zewnątrz, aby przedłużyć żywotność przyrządu. Przepływomierz kanałowy wykorzystuje powszechne metody pomiaru przepływu w kanałach otwartych, w tym konstrukcje hydrauliczne, takie jak progi lub studzienki. Przewody, rury ochronne kabli, zwracać uwagę na uszczelnienie, aby zapobiec przedostawaniu się wody. Pomiar przepływu do zbiornika jest częstym zastosowaniem, w którym odgrywa rolę pomiar przepływu w kanałach otwartych. Chociaż sam przyrząd jest wyposażony w urządzenia ochrony odgromowej, ale przyrząd znajduje się na obszarze wielokrotnych wyładowań atmosferycznych, zaleca się zainstalowanie dodatkowych dedykowanych urządzeń ochrony odgromowej na końcu wejściowym i wyjściowym przyrządu. Gdy ciecz przepływa w rurze lub kanale z wolną powierzchnią, występuje przepływ otwarty. W szczególnie gorących, zimnych miejscach, gdzie temperatura otoczenia może przekroczyć wymagania robocze przyrządu, zaleca się dodanie wokół przetwornika poziomu urządzeń do ochrony przed wysoką i niską temperaturą.
Ultradźwiękowy przetwornik poziomu NYCSUL-501 Parametry techniczne
| Nazwa produktu | Czysty ultradźwiękowy miernik poziomu z membraną dzieloną, 4-20mA, 220V/24V, tani |
| Zakres pomiarowy | 0-20M (możliwość dostosowania do rzeczywistej sytuacji) |
| Strefa martwa | 0.25-0.5m |
| Dokładność pomiaru odległości | ±3mm/0.3% (warunki standardowe) |
| Ciśnienie | 3 pod ciśnieniem atmosferycznym |
| Typ przyrządu | Typ dzielony |
| Rozdzielczość zakresu | 1mm |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+60℃ |
| Wyświetlacz miernika | Wbudowany wyświetlacz LCD poziomu lub odległości od przestrzeni |
| Wyjście | Zestaw wyjść analogowych 4-20 mA |
| Protokół Modbus RTU | Komunikacja RS-485 |
| Klasa ochrony | IP65 |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników!