|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $100~$250/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Ultrasoniczny przetwornik poziomu NYCSUL-502 z protokołem Hart, lekki
Ultrasoniczny przetwornik poziomu NYCSUL-502
Ultradźwiękowy miernik poziomu NYCSUL jest montowany na górze zbiornika. Pod kontrolą jednostki elektronicznej, sonda emituje impuls fali ultradźwiękowej do mierzonego medium. Fala dźwiękowa jest odbijana przez powierzchnię medium, a część odbitego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnał elektryczny. Automatyczna regulacja mocy, kontrola wzmocnienia, kompensacja temperatury. Jednostka elektroniczna wykrywa czas i oblicza zmierzoną odległość zgodnie ze znaną prędkością dźwięku. Specjalna technologia przetwarzania echa, awarie na miejscu mogą być zidentyfikowane pod kątem przyczyny awarii, wygodna konserwacja.Jest szeroko stosowany w otwartych rurach, zbiornikach na olej, przepompowniach, wieżach ciśnień, tamach, kanałach otwartych, różnicach poziomów itp.Różne formy wyjścia: programowalne wyjście przekaźnikowe, precyzyjne wyjście prądowe 4-20mA, wyjście komunikacji cyfrowej RS-485, RS-232, bezprzewodowe wyjście GPRS itp.
Ultradźwiękowy przetwornik poziomu NYCSUL-502 Parametry techniczne
| Nazwa produktu | Czujnik poziomu ultradźwiękowego |
| Zakres pomiarowy |
20~30m (ciecz); 10~15m (ciało stałe) |
| Strefa martwa | 0.6m~0.8m |
| Dokładność | 0,2% pełnego zakresu pomiarowego (w powietrzu) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1cm |
| Wyjście prądowe | 4~20mA |
| Rozdzielczość wyjścia | 0,03% pełnego zakresu pomiarowego |
| Obciążenie wyjściowe | 0~600Ω |
| Wyjście przekaźnikowe | kontrola górnego i dolnego limitu |
| Specyfikacja przekaźnika | 5A 250VAC/30VDC |
| Ustawienie parametrów | 3 przyciski sensoryczne |
| Temperatura medium | -45°C~ 95°C |
| Okres detekcji | 1S |
| Instalacja | kołnierz |
| Kąt wiązki akustycznej | 8°(3db) |
| Zakres ciśnienia | ±0.3MP |
※ Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do szczególnych wymagań użytkowników!