|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-503 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $150~$550/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Wysokoczuły ultradźwiękowy czujnik poziomu NYCSUL-503 do ścieków, obudowa z odlewu aluminiowego
Wysokoczuły ultradźwiękowy czujnik poziomu NYCSUL-503
Dwukablowy ultradźwiękowy miernik poziomu NYCSUL to inteligentny, bezkontaktowy przyrząd do pomiaru poziomu.Rozsądny projekt, doskonała wydajność, niska cena jednostkowa, prosta konstrukcja i wysoka wygoda instalacji;Produkt posiada automatyczną regulację mocy, kontrolę wzmocnienia, kompensację temperatury, wykorzystuje zaawansowaną technologię detekcji i obliczeń oraz funkcję tłumienia sygnałów zakłócających, co zasadniczo poprawia dokładność pomiaru przyrządu, zapewniając autentyczność wyników pomiaru.Ultradźwięki wykorzystują sondę o małym kącie z wysoką mocą nadawania i wysoką czułością;Produkt może być szeroko stosowany do pomiaru poziomu różnych cieczy, a także do pomiaru odległości.Dowolne ustawienie górnego i dolnego limitu punktu, ustawienie alarmu, może być używane do ciągłego pomiaru cieczy i kontroli poziomu cieczy.
Wysokoczuły ultradźwiękowy czujnik poziomu NYCSUL-503 Parametr techniczny
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Zakres częstotliwości | 40 kHz,100 kHz |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PTFE/304 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0~20 m |
| Dokładność pomiaru | <0,25% (zakres<20 m) |
| Kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 220 V AC |
| Temperatura procesu | -20℃~70℃ |
| Ciśnienie procesu | -0,1~1,0 MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, Kołnierz, Montaż na wsporniku (opcjonalnie) |
| Wyjście sygnału | 4...20 mA |
| Tryb wyświetlania | Poziom cieczy, odległość (wysokość pustej przestrzeni) |
| Wyjście ustawień | Ustawienie górnego limitu, ustawienie dolnego limitu |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał obudowy | Polipropylen |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Stopień przeciwwybuchowości | Exia ⅡCT6 Ga |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników!