|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $250~$580/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYCSUL-503 Ultrasonic Level Transmitter 40KHz 100KHz Pomiar poziomu płynu
NYCSUL-503 Ultrasonowy nadajnik poziomu
Ultradźwiękowy miernik poziomu to cyfrowy miernik poziomu sterowany przez mikroprocesor.W pomiarach impulsu ultradźwiękowego wykonanych przez czujnik (przetwornik), fale dźwiękowe po odbiciu powierzchni cieczy przez ten sam czujnik odbierający, przez kryształ piezoelektryczny jest przekształcony w sygnały elektryczne,i przez fale dźwiękowe pomiędzy czasem przesyłania i odbierania, aby obliczyć czujnik do mierzonej odległości na powierzchni cieczy.Sygnał mikrofalowy jest przetwarzany przez urządzenie elektroniczne i ostatecznie przekształcany w sygnał elektryczny związany z poziomem materiału.średnia pomiarowa jest niemal nieograniczona, może być szeroko stosowany w różnych pomiarach wysokości płynnych i stałych materiałów.
NYCSUL-503 Parametry techniczne nadajnika poziomu ultradźwięków
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu |
| Zakres częstotliwości | 40 kHz,100 kHz |
| Rodzaj sondy | Zintegrowane |
| Materiał sondy | PTFE/304 (nieobowiązkowe)) |
| Zakres pomiarowy | 0m/20m |
| Dokładność pomiaru | <00,25% (zakres)<20 m) |
| kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24VDC(nieobowiązkowo) |
| Temperatura procesu | -20°C~ + 70°C |
| Ciśnienie procesu | Ciśnienie normalne |
| Połączenie z procesem | Włókna, paski, uchwyty (nieobowiązkowe) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART(nieobowiązkowo) |
| Tryb wyświetlania | Poziom płynu, odległość (wysokość pustka) |
| Ustawienie wyjścia | Górne/niżejustawienie limitu |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał ze skorupy | Polipropylen/aluminium |
| Klasa ochrony | IP67(nieobowiązkowo) |
| Wysokość odporna na wybuchy | ExiaⅡCT6 Ga |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowywane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!