|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-503 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $250~$2380/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt/miesiąc |
Wysokiej precyzji ultradźwiękowy wskaźnik poziomu cieczy NYCSUL502 z kompensacją temperatury
Ultradźwiękowy wskaźnik poziomu cieczy NYCSUL502
Ultradźwiękowy miernik poziomu to cyfrowy miernik poziomu sterowany mikroprocesorem.Automatyczna regulacja mocy, kontrola wzmocnienia, kompensacja temperatury.W pomiarze impulsu ultradźwiękowego wytworzonego przez czujnik (przetwornik), fale dźwiękowe po odbiciu od powierzchni cieczy odbierane przez ten sam czujnik, przez kryształ piezoelektryczny są zamieniane na sygnały elektryczne, a przez czas między emisją a odbiorem fal dźwiękowych obliczana jest odległość czujnika do mierzonej powierzchni cieczy.Ultradźwiękowy miernik poziomu przyjmuje fizycznie uszczelnioną sondę, stopień ochrony IP68, brak wody, poprawia żywotność.Dzięki zastosowaniu bezkontaktowego pomiaru, mierzony ośrodek jest praktycznie nieograniczony, może być szeroko stosowany w pomiarze wysokości różnych cieczy i materiałów stałych.Ultradźwiękowy miernik poziomu dzięki specjalnej technologii przetwarzania echa, ułatwia lokalizację usterek w celu rozwiązywania problemów, wygodna konserwacja.
Ultradźwiękowy wskaźnik poziomu cieczy NYCSUL502 Parametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Zakres częstotliwości | 40 kHz |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PTFE/304 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 20 m (zintegrowany) |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% (zakres < 20 m) |
| Kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24 VDC |
| Temperatura procesu | (-20°C ~ +70°C)Ciśnienie procesu-0,1 ~ 0,1 MPa Ciśnienie normalne |
| Przyłącze procesowe | Gwint, Kołnierz (opcjonalnie) |
| Wyjście sygnału | 4...20 mA/HART/RS485... |
| (opcjonalnie) | Tryb wyświetlaniaUwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników! |
| Ustawienie wyjścia | Ustawienie wartości górnej, ustawienie wartości dolnej |
| Wyświetlacz | LCD |
| Materiał obudowy | Polipropylen/Aluminium |
| Stopień ochrony | IP68, IP67 (opcjonalnie) |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | Exia II CT6 GaUwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników! |