|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ-FQ |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Różne formy sond 20mA Płynny NYUHZ-FQ Magnetyczny miernik poziomu pływającego
Magnetyczny miernik poziomu pływu wykorzystuje magnetyczny pływający w kształcie pierścienia, aby wzrastać lub spadać wraz z poziomem płynu,tak, że przełącznik trzciny w dominującej pręcie pomiarowej nadajnika zostanie wchłonięty, a poziom płynu zostanie przekształcony w odpowiedni sygnał hydroxylaminy elektropozytywnego wyjścia, a następnie sygnał elektropozytywny zostanie przekształcony w dwuprzewodowy wyjście sygnału standardowego 4~20mA poprzez dodanie modułu układu przesyłowego zintegrowanego do skrzynki łącznikowej,i magnetyczny miernik poziomu pływu zapewnia również na miejscu LED cyfrowy wyświetlacz do pomiaru poziomu płynuProdukty z serii są typu standardowego, typu antykorozyjnego i typu wybuchoodpornego.
Zasada działania magnesometru poziomu pływania NYUHZ-FQ
Magnetyczny miernik poziomu pływania działa na zasadzie pływania i sprzężenia magnetycznego, z zestawem rur trzciny i precyzyjnych rezystorów wewnątrz rury detekcyjnej,gdy magnes pływający porusza się w górę i w dół wzdłuż rurki detekcyjnej wraz ze zmianą poziomu płynu.Sucha rura znajdująca się na poziomie płynu w rurze detekcyjnej jest włączana kolejno tak, aby pozytywna wartość elektryczna wyjściowa rury detekcyjnej uległa zmianie,i moduł obwodu konwersji w skrzynce łącznikowej przekształca wartość oporu w prąd wyjściowy 4 ~ 20mA.
Funkcja projektowa magnesowego miernika poziomu pływającego NYUHZ-FQ
1Prosta konstrukcja, solidna i niezawodna, stabilna obsługa.
2Wyświetlacz wskazuje poziom płynu na czerwono, co jest intuicyjne, widoczne i łatwe do odczytania.
3Można wybrać różne formy instalacji i formy połączenia.
4Duży zakres pomiarów, brak ślepych obszarów w całym procesie pomiaru.
5. ciągłe pomiary różnych płynów oraz wysokich temperatur, wysokiego ciśnienia, poziomów środka korozyjnego, łatwopalnego i wybuchowego.
6Wyświetlacz jest całkowicie odizolowany od medium pomiarowego, bezpieczny i niezawodny.
7Do specjalnego ciśnienia i temperatury może być profesjonalnie zaprojektowany.
Parametry techniczne metrów poziomu pływania magnetycznego NYUHZ-FQ
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu płynu |
| Zakres pomiarowy | 50~5000 mm |
| Dokładność pomiaru | ± 1% FS |
| Zasilanie | 24VDC ((15-35V) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0MPa |
| Średnia gęstość | 500 do 2000 kg/m3 |
| Średnia gęstość | ≤ 0,8 Pa.s; 3 Pa.s |
| Połączenie z procesem | Flanka, uchwyt (nieobowiązkowy) |
| Wyświetlanie stanu | LCD (nieobowiązkowe) |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 |
NYUHZ-FQ Magnetyczny Płynący Miernik Poziomu
Magnetyczny przemierzony miernik poziomu jest odpowiedni do wyświetlania poziomu płynu na pojemnikach sprzętu chemicznego, naftowego i innych urządzeń przemysłowych.jest szeroko stosowany w pomiarach i kontroli poziomu płynu w ropie naftowej, chemicznej, metalurgicznej, energetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, papierniczej i innych.