|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $150~$950/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Przyciągający wzrok magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZ 6m z montażem na kołnierzu
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZZasada działania
Miernik magnetyczny posiada komorę zawierającą pływający kulę, a komora jest połączonakołnierzem lub innym odpowiednim połączeniem z pojemnikiem. Zgodnie z zasadą połączeń, wraz ze zmianą poziomu cieczy w pojemniku, poziom cieczy w komorze jest taki sam jak poziom cieczy w pojemniku, dzięki czemu pływająca kula w komorze jest unoszona w górę i w dół, wraz ze wzrostem i spadkiem poziomu cieczy w pojemniku. W tym momencie nie widzimy poziomu cieczy, dlatego na zewnątrz komory znajduje się wskaźnik z obracającą się kolumną magnetyczną.
Pomiędzy zanurzoną w cieczy kulą pływającą a częścią pływającą zamontowany jeststały magnes na styku, gdy poziom cieczy w mierzonej pojemności rośnie i spada, tak samo dzieje się z pływakiem magnetycznym w rurze wskaźnika poziomu. Stały magnes w pływaku jest przenoszony do wskaźnika kolumny magnetycznej przez sprzężenie magnetyczne, napędzając czerwono-białe rolki do obracania się o 180 °. Gdy poziom cieczy rośnie, kolumna obrotowa zmienia się z białej na czerwoną, a gdy poziom cieczy spada, ito jest odwrotnie.To połączenie czerwono-białe wskaźnika jest rzeczywistą wysokością poziomu cieczy wewnątrz pojemnika, realizując w ten sposób wyraźne wskazanie poziomu cieczy.
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZ Parametr techniczny
| Typowe zastosowanie | pomiar poziomu cieczy |
| Zakres pomiarowy | 0~6m |
| Dokładność pomiaru | ±3mm,±5mm (opcjonalnie) |
| Gęstość medium | ≥0.425g/cm3 |
| Różnica gęstości | ≥0.1 g/cm3 |
| Lepkość medium | ≤0.4Pa.S |
| Wyjście sterujące | 220VAC, 1A |
| Wyjście transmisyjne | 4~20mA (zasilanie 24VDC) |
| Temperatura procesu | -50 ~ 350 °C |
| Ciśnienie procesu | -0.1~ +16MPa |
| Współczynnik rozróżnienia | ±lmm |
| Połączenie procesowe | Kołnierz (opcjonalnie) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Stopień przeciwwybuchowości: | Exia IICT6 Ga (opcjonalnie) |
※ Uwaga: Produkty mogą być dostosowane zgodnie ze szczególnymi wymaganiami użytkowników!
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZ Cechy konstrukcyjne
◎Prosta konstrukcja, solidna i niezawodna, stabilna praca.
◎Skala wyświetlacza na miejscu jest wyraźna, przyciągająca wzrok i łatwa do odczytania.
◎Poziomy cieczy, które można mierzyć i wskazywać, to ciecze korozyjne, łatwopalne, toksyczne, wysokotemperaturowe, mieszane i zanieczyszczone.
◎Wiele form instalacji, wiele form połączeń może być opcjonalnych.
◎Zakres ciśnienia projektowego od pełnej próżni do 10 MPa.
◎Zakres temperatury projektowej od -160 °C do +450 °C.
◎Profesjonalny projekt dla specjalnego ciśnienia i temperatury.
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZ Wymagania instalacyjne
![]()
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu płyta NYUHZ Pole zastosowania
Magnetyczny wskaźnik poziomu typu klapka może być używany do wykrywania poziomu medium w różnych wieżach, zbiornikach, rowach, pojemnikach kulistych i kotłach. Magnetyczny wskaźnik poziomu typu klapka może osiągnąć wysokie uszczelnienie, zapobiegać wyciekom i nadaje się do zastosowań w wysokich temperaturach, wysokim ciśnieniu i warunkach korozyjnych.