|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Please Contact Me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Ultradźwiękowy miernik poziomu zbiornika wody Miernik poziomu płynu czujnik poziomu wody
Opis ultradźwiękowego miernika poziomu płynu
Dwuprzewodowy ultrasonowy miernik poziomu NYCSUL to inteligentny instrument pomiarowy poziomu bez kontaktu.przyjmuje zaawansowaną technologię wykrywania i obliczania, ma funkcję tłumienia sygnałów zakłóceń, co zasadniczo poprawia dokładność pomiarów przyrządu i zapewnia autentyczność wyników pomiarów.Produkt może być szeroko stosowany do pomiaru poziomu płynu różnych płynów, a także może być używany do pomiaru odległości.
Zasada działania ultradźwiękowego miernika poziomu płynu
Pod kontrolą urządzenia elektronicznego sonda emituje wiązkę impulsów ultradźwiękowych do obiektu, który ma być zmierzony,fala dźwiękowa odbija się na powierzchni obiektu, a część odblaskowego echa jest odbierana przez sondę i zamieniana w sygnał elektryczny.Różnica czasu od ponownego odbioru i znana prędkość dźwięku w celu określenia zmiany poziomu materiału, sygnał mikrofalowy jest przetwarzany przez urządzenie elektroniczne, a ostatecznie przekształcony w sygnał elektryczny związany z poziomem materiału.
Wymagania dotyczące zastosowania urządzeń do pomiaru poziomu płynu
◎rozsądna konstrukcja, doskonała wydajność, prosta struktura, wygodna instalacja itp.;
◎Ultrasonic wykorzystuje sondę o małym kącie, która ma wysoką moc przesyłową i wysoką wrażliwość;
◎Wyborne ustawienie górnej i dolnej granicy punktu, ustawienie alarmu, może być stosowane do ciągłego pomiaru płynu i kontroli poziomu płynu.
Parametry techniczne ultradźwiękowego miernika poziomu płynu
| Typowe zastosowanie | Płyn (bez mieszania, pęcherzyków, lotności itp.) |
| Model produktu | NYCSUL - 501, NYCSUL - 502, NYCSUL - 503 |
| Rodzaj sondy | Zintegrowane, rozszczepione, wybuchoodporne, przeciwkorodowe, przeciwkorodowe i wybuchoodporne |
| Materiał antenowy | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m (zintegrowane),0~40m (podzielone) |
| Dokładność pomiaru | < 0,25% (zakres < 20 metrów), < 0,5% (zakres > 20 metrów) |
| Temperatura procesu | -20~+70°C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1 ~ 0,1 MPa (ciśnienie normalne) |
| Połączenie z procesem | Węzeł, kołnierz (nieobowiązkowy) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Tryb wyświetlania | Poziom płynu, odległość (wysokość) |
| Ustawić wyjście | Ustawienie górnej i dolnej granicy |
| Klasa ochrony | IP 65, IP 67, IP 68 (nieobowiązkowe) |
| Wartość odporna na wybuchy | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb (patrz świadectwo) |