|
|
| Nazwa marki: | nuoyingjiaye |
| Numer modelu: | NYCZ |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $240 to $1900 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 szt / przed miesiąc |
Zasada działaniaMagnetostryktywny miernik poziomu
Produkt składa się głównie z pręta pomiarowego, elektronicznego magazynu i bezkontaktowej pływającej kuli ustawionej na pręcie pomiarowym.W pręcie pomiarowym zainstalowany jest przewód magnetostrikcyjny (przewód fali)Przędza pomiarowa wykonana jest z niemanetycznej rurki ze stali nierdzewnej, która bardzo dobrze chroni przewód falowy.
Parametry techniczne Magnetostryktywny miernik poziomu
| Typowe zastosowanie | Pomiar płynu, interfejsu |
| Model produktu | NYCZ500 |
| Formularz anteny | Kable, pręty |
| Materiał antenowy | 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 0-50~5000 mm ((kabel:25m) |
| Dokładność pomiaru | ±0,5 mm |
| Zasilanie | 24VDC ((dwa przewody/cztery przewody),220VAC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Prąd roboczy | 4... 20 mA |
| Charakterystyka obciążenia | Przy wyjściu prądu maksymalny opór obciążenia wynosi 600Ω; wyjściu napięcia maksymalny opór obciążenia wynosi 2mA |
| Temperatura procesu | -40~+200°C |
| Czas reakcji | 00,2-0,5 ms |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ~ 10,0 MPa |
| Połączenie z procesem | Węzeł, uchwyt, kołnierz (nieobowiązkowy) |
| Rozstrzygnięcie | ±1 mm |
| Klasa ochrony | IP 65, IP 67, IP 68 (nieobowiązkowe) |
| Wartość odporna na wybuchy | ExiaIICT6Ga,ExdIICT6Gb (patrz świadectwo) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.
![]()