|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCZ |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $280 to $1900 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 szt / przed miesiąc |
Magnetostryktywny miernik poziomu płynu
Magnetostryktywny miernik poziomu jest stosowany do produkcji ropy naftowej, składowania surowców chemicznych, procesów przemysłowych, biochemii, medycyny, żywności i napojów,zarządzanie obszarem zbiornika i stacja benzynowa podziemny zapas różnych zbiorników płynnych poziom przemysłowy pomiar i kontrola, poziom wody w zaporach, monitorowanie poziomu wody w zbiornikach i oczyszczanie ścieków itp.
Płyn magnetostryktywnyPoziom MeterDziałanie Zasada
Struktura magnetostryktywnego czujnika poziomu płynu składa się z rurki ze stali nierdzewnej (rodówki pomiarowej), drutu magnetostryktywnego (drutu przewodzącego falą) i ruchomego elementu pływającego.Używane do ciągłego pomiaru poziomu płynu i interfejsu.
![]()
Płyn magnetostryktywnyPoziomMeterParametry techniczne
| Wnioski | poziom płynu |
| Zakres pomiarów |
Wymagania w zakresie bezpieczeństwa: |
| Dokładność | ±0,5 mm |
| Zasilanie | 24VDC ±10% |
| Wyjście sygnału | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Prąd roboczy | 4~20mA; 20,4mA |
| Charakterystyka obciążenia | przy prędkości wyjściowej prądu, maksymalny opór obciążenia 600 Q wydajność napięcia, maksymalny opór obciążenia 2mA |
| Temperatura procesu | -40 ~ 130 °C |
| Temperatura otoczenia | -40~80°C |
| Efekt temperatury | ±0,5 °C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1 ~ 4,0 MPa |
| Rozstrzygnięcie | ± 1 mm |
| Czas reakcji | 0.2 ms |
| Materiał pręta | 304/316L (nieobowiązkowe) |
| Połączenie z procesem | Węzeł, kołnierz, mocowanie podparcia (nieobowiązkowe) |
| Wyświetlanie witryny | LCD (nieobowiązkowe) |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / aluminium (nieobowiązkowe) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Stopień odporny na wybuchy | Exia IICT6 (nieobowiązkowa) |
※ Uwaga:Produktymoże byćdostosowane wedługdospecyficzne wymaganiazUżytkownicy!
Płyn magnetostryktywny Poziom MeterCechy projektowe