|
|
| Nazwa marki: | Nuoying JIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $100 to $280 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000 zestawów/zestawów na miesiąc |
Międzynarodowy Standardowy Miernik Poziomu Ścieków Przemysłowych, Ultradźwiękowy Miernik Poziomu Typu Split
Ultradźwiękowy Miernik Poziomu NYCSUL jest montowany na górze zbiornika. Pod kontrolą jednostki elektronicznej, sonda emituje impuls fali ultradźwiękowej do mierzonego medium. Fala dźwiękowa jest odbijana przez powierzchnię medium, część odbitego echa jest odbierana przez sondę i przekształcana w sygnał elektryczny. Od emisji fali ultradźwiękowej do nowego odbioru, czas jest wprost proporcjonalny do odległości od sondy do mierzonego medium. Jednostka elektroniczna wykrywa czas i oblicza zmierzoną odległość zgodnie ze znaną prędkością dźwięku. Używa odejmowania do uzyskania wartości pozycji medium. Jest szeroko stosowany w otwartych rurach, zbiornikach na olej, stacjach pomp, wieżach ciśnień, tamach, kanałach otwartych, różnicach poziomów itp.
![]()
| Nazwa Produktu | Ultradźwiękowy Czujnik Poziomu |
| Zakres Pomiarowy | 20~30m (ciecz); 10~15m (ciało stałe) |
| Strefa martwa | 0.6~0.8m |
| Dokładność | 0.2% pełnego zakresu pomiarowego (w powietrzu) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1cm |
| Wyjście prądowe | 4~20mA |
| Rozdzielczość wyjścia | 0.03% pełnego zakresu pomiarowego |
| Obciążenie wyjściowe | 0~600Ω |
| Wyjście przekaźnikowe | kontrola górnego i dolnego limitu |
| Specyfikacja przekaźnika | 5A 250VAC/30VDC |
| Ustawienie parametrów | 3 przyciski sensoryczne |
| Temperatura medium | -45°C~ 95°C |
| Okres detekcji | 1 S |
| Instalacja | kołnierz lub wspornik |
| Kąt wiązki akustycznej | 8°(3db) |
| Zakres ciśnienia | ±0.3MP |
※ Uwaga: Produkty mogą być dostosowane zgodnie z szczególnymi wymaganiami użytkowników!Ultradźwiękowy Transmiter Poziomu
Cechy produktuAutomatyczna regulacja mocy, kontrola wzmocnienia, kompensacja temperatury.