|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501-B |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $135.0~$225.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 2000 sztuk / przed miesiącem |
Ultradźwiękowy miernik poziomu cieczy w zbiorniku Czujnik poziomu ultradźwiękowego
Ultradźwiękowy miernik poziomu cieczy w zbiorniku Czujnik poziomu ultradźwiękowego Opis:
Ultradźwiękowy miernik poziomu to cyfrowy przyrząd poziomu sterowany mikroprocesorem. Impulsy ultradźwiękowe generowane przez czujnik (przetwornik) wysyłane do pomiaru, fala akustyczna po odbiciu od powierzchni cieczy lub odebraniu przez ten sam odbiornik ultradźwiękowy, kryształ piezoelektryczny lub element magnetostrykcyjny zamienia się w sygnał elektryczny poprzez wysyłanie i odbieranie fal dźwiękowych, czas między czujnikiem służy do obliczenia odległości do mierzonej powierzchni cieczy. Ze względu na bezkontaktowy pomiar, mierzony materiał jest prawie nieograniczony i może być szeroko stosowany do pomiaru wysokości różnych materiałów ciekłych i stałych.
Parametry ultradźwiękowego miernika poziomu cieczy w zbiorniku Czujnik poziomu ultradźwiękowego:
| Zakres | 2m,5m,8m,10m,12m,15m,20m,25m,30m |
| Kąt wiązki | ≤10° |
| Rozdzielczość | 1mm |
| Częstotliwość | 20 KHz~2000KHz |
| Dokładność | ±0.3%F.S |
| Wyświetlacz | LED,LCD,OLED(opcjonalnie) |
| Wyjście | 0~20mA;4~20mA(obciążenie>300Ω);0~5V;0~10V |
| Komunikacja | RS485 |
| Bezprzewodowy | GPRS |
| Przełącznik | dwukierunkowyNPN/przekaźnik(AC:5A 250V DC:10A 24V) |
| Zasilanie | DC12~24V lubAC220V |
| Pobór mocy | <1.5W |
![]()
Zastosowanie ultradźwiękowego miernika poziomu cieczy w zbiorniku Czujnik poziomu ultradźwiękowego:
Uzdatnianie wody i ścieków: przepompownie, studnie zbiorcze, zbiorniki reakcji biochemicznej, osadniki; Kontrola energii elektrycznej: zbiornik na zaprawę górniczą, zbiornik na szlam węglowy, zbiornik na masło, plac składowy lub niektóre urządzenia mobilne itp. Przemysł spożywczy: winnice, spichlerze, materiały spożywcze, zbiorniki itp. Dopasowanie systemu sterowania.
![]()