|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSCUL-502 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $95.0~$175.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
Wodoodporny ultradźwiękowy transmiter poziomu
Wodoodporny ultradźwiękowy transmiter poziomu Opis:
Połączony czujnik ultradźwiękowy, czujnik temperatury, obwód serwo ultradźwiękowe i obwód transmitera. Przyjmuje komponenty SMD, chip ASC i płytki drukowane z powłoką, zapewniając produkt o małej objętości, ale dobrej długoterminowej niezawodności. Obudowa z materiału kompozytowego NYSCUL, wytrzymała i o dobrych właściwościach akustycznych. Nadaje się do większości miejsc i jest przyjazny dla użytkownika.
Wodoodporny ultradźwiękowy transmiter poziomu Parametry:
| Pozycja | Specyfikacja |
| zakres | ≤15m |
| Martwa strefa | ≤300~350mm (według czujnika można dostosować: 200mm) |
| Dokładność | ±0.5%F·S (Dostosowane: 0.25% F·S) |
| Sygnał wyjściowy | 3-przewodowy 4~20mA, 4-przewodowy 4~20mA, 1~5V, RS485, RS232, |
| 1~10V (OEM) | |
| Kąt wiązki | 9°, 15°, 12° (według czujnika można dostosować) |
| Temperatura pracy | 0~50°C (Dostosowane) |
| Zasilanie | DC24V/ DC12V/AC220V (OEM) |
| Sposób prowadzenia kabla | Wodoodporne złącze, króciec kablowy 0.5m |
| Stopień ochrony | IP65 (Dostosowane: IP66, IP67, IP68) |
| Model montażu | śruba lub zacisk sita |
| Rozmiar gwintu: M68×2.0mm |
Wodoodporny ultradźwiękowy transmiter poziomu Cechy:
![]()
Wodoodporny ultradźwiękowy transmiter poziomu Zastosowanie:
![]()