|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ-D |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $255.0~$345.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1500 sztuk / przed miesiącem |
Złoża nierdzewna 4 ~ 20mA Zbiornik Magnetyczny nadajnik poziomu płynu
Złoża nierdzewna 4~20mA Zbiornik magnetyczny nadajnik poziomu płynu Opis:
NYUHZ-D serii magnesowej płaszczyzny kolumny obrotowej, wykonane z wysokiej jakości materiału ze stali nierdzewnej, nadaje się do pomiaru poziomu płynu wszystkich rodzajów wieży, zbiornika,sprzęt zbiorników kulistych i kotłówCały proces pomiaru z wysokim uszczelnieniem, antyleczkowym, bez ślepych plam, wyświetlający widoczne, intuicyjne odczyty, a zakres pomiaru jest duży.Opcjonalny przełącznik graniczny może kontrolować i alarmować poziom górnego i dolnegoOpcjonalny nadajnik poziomu może przekształcić sygnał poziomu w standardowy sygnał 4-20mA DC, aby osiągnąć wykrywanie na duże odległości, instrukcje, zapisy i kontrolę.
Parametry nadajnika poziomu płynu magnetycznego z zbiornika ze stali nierdzewnej 4~20mA:
| Średnia pomiarowa | Kompatybilne z materiałami antykorozyjnymi 304, 316L i innymi płynami |
| Zakres pomiarowy | 200 mm~10000 mm |
| Wskazanie dokładności | ± 10 mm |
| Ciśnienie nominalne | różne poziomy ciśnienia |
| Temperatura płynu | -150 ~ 400°C |
| Gęstość płynu | ≥ 0,45 g/cm3 |
| Wiszkość płynu | < 150 mPa•s |
| Instalacja | mocowane z boku, mocowane z góry itp. |
| Połączenie | Flanka, nitka, koło itd. |
| sygnał wyjściowy | 4 ~ 20mA lub wielostronny przełącznik przekaźnikowy |
Złoża nierdzewne 4~20mA Zbiornik magnetyczny nadajnik poziomu płynu Właściwości:
1. konstrukcja jest prosta, kompaktowa, solidna i niezawodna, długą żywotność, a prace konserwacyjne nie mogą być instalowane na zewnątrz przez długi czas.
2. część rurki pomiarowej i wyświetlacz poziomu płynu, nadajnik poziomu płynu, wyłącznik alarmowy, ciśnienie powietrza są całkowicie odizolowane;
3. zakres ciśnienia roboczego jest szeroki, ciśnienie od próżni do 42 MPa;
4. zakres temperatury roboczej jest szeroki, co jest odpowiednie dla -160-450 C.
5. powszechnie stosowane do pomiaru poziomu mocnej i słabej korozji, łatwopalności i wybuchu, toksyczności, silnej radioaktywności, mieszania i błotnistego płynu.
6. wszystkie modele są opcjonalnie magnetycznym przełącznikiem alarmowym w celu automatycznego sterowania lub alarmu wysokiego i niskiego poziomu.
7. wszystkie modele mogą być wybrane z nadajnikiem poziomu 4-20mADC w celu realizacji zdalnego scentralizowanego pomiaru i sterowania
![]()