|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ-C |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $225.0~$285.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Magnetyczny Flapper Float Level Meter Wysokiej temperatury Wysokiego ciśnienia Model Level Meter
Magnetyczny Flapper Float Level Meter Wysokiej Temperatury Wysokiego Ciśnienia Model Level Meter Opis:
Magnetyczne mierniki poziomu zapewniają wyraźne, wysoce przejrzyste wskazanie poziomu płynu.Oferuje magnesowe mierniki poziomu od góry do dołu, konstrukcja montowana na górze i boku z dwoma rodzajami układu wskaźnika, tj. Kapsułką i dwukolorowymi rolkami.System pływający i wskaźnik.
Magnetyczny Flapper Float Level Meter Wysokiej Temperatury Wysokiego Ciśnienia Model Level Meter Parametry:
| Materiał do klatek pływających | SS304, SS316, PTFE, PP, PVC, PVDF |
| Maks. Odległość od środka do środka | 6000 mm, większe długości na żądanie |
| Flanki łączące | Zgodnie z DIN lub ANSI B16.5 |
| Ciśnienie nominalne | < 10,0 Mpa dla SS i 0,3 Mpa dla PP, PVC i PVDF |
| Można również zapewnić wyższy poziom ciśnienia | |
| Temperatura płynu | 450°C (maks.) dla SS, 80°C (maks.) dla PVDF |
| 60°C (maks.) dla PVC, 50°C (maks.) dla PP | |
| Grawitość szczególna | Min. 0,40 g/cm3 |
| Wskaźnik | Wyroby z włókien włókienniczych |
| Dokładność pomiaru | +/- 5 mm |
| Znaki przeciwwybuchowe | BT1pozycja |
| Stopień ochrony | IP65/IP67 |
![]()
![]()
![]()
Magnetyczny Flapper Float Level Meter Wysokiej temperatury Wysokiego ciśnienia Model Level Meter Właściwości: