|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYUHZ-A |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $175.0~$265.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Magnetyczny transmiter poziomu cieczy do przemysłu paliwowego
Magnetyczny transmiter poziomu cieczy do przemysłu paliwowego Opis:
The NYUHZ-A typ magnetycznego transmitera poziomu cieczy z klapkami składa się z korpusu pomiarowego, dwukolorowego wyświetlacza cylindra, linijki, górnego i dolnego kołnierza, kuli magnetycznej i transmitera (4-20mA). W oparciu o zasadę wyporu principle, kula magnetyczna w korpusie wskaźnika poziomu unosi się lub opada wraz ze zmianą poziomu cieczy i sprawia, że dwukolorowe obracanie pokazuje poziom medium. Każdy cylinder ma dwukolorowe osiowe struktury. Odległość między dwoma cylindrami wynosi 10 mm. Czerwona strona wyświetlacza cylinder oznacza ciecz, a biała strona cylindra oznacza powietrze. Oprócz pomiaru poziomu cieczy może również mierzyć interfejs dwóch rodzajów cieczy.
Magnetyczny transmiter poziomu cieczy do przemysłu paliwowego Parametry:
| Rozstaw osiowy: | 150~6000mm |
| Gęstość medium: | Więcej niż 0,45 g/cm3 |
| Ciśnienie nominalne: | PN2.5~PN40, PN40~PN320 (x 0,1 MPa) |
| Materiał: | SS304, 316L, PP, PTFE lub na zamówienie |
| Temperatura pracy: | -190 ~ +425 °C |
| Przyłącze procesowe: | DN20~DN80/RF/14, DN80~DN250/RF/14 |
| Typy wskaźników: | |
| A: Al &ABS cylinder z klapkami | B: Płytka z klapkami Al |
| C: Cylinder z klapkami PVC ABS | D: Cylinder z klapkami PP&ABS |
| E: AL &LED | F: PP&LED |
| Struktura komory górnej: | 1. Pokrywa spawana |
| 2. Pokrywa spawana z korkiem M14*1.5 | |
| 3. Kołnierz | |
| 4. Kołnierz z korkiem M14*1.5 | |
| 5. Pokrywa spawana z kołnierzem DN20 | |
| 6. Kołnierz z kołnierzem DN20 | |
| 7. Pokrywa spawana z zaworem powietrznym | |
| 8. Kołnierz z zaworem powietrznym | |
| Struktura komory dolnej: | 1. Pokrywa kołnierza |
| 2. Kołnierz z korkiem spustowym | |
| 3. Kołnierz z rurą spawaną DN20 | |
| 4. Z kołnierzem DN25 | |
| 5. Z zaworem iglicowym/kulowym | |
| Klasa ochrony: | IP65 |
Magnetyczny transmiter poziomu cieczy do przemysłu paliwowego Cechy:
1. Prosta konstrukcja, dobra stabilność i niezawodność.
2. Niezależny od fizycznych i chemicznych stanów medium, takich jak przewodność, stałe dielektryczne, piana itp.
3. Zastosowanie do wszystkich rodzajów środowisk medium, takich jak korozyjne, toksyczne i wybuchowe.
4. Pomiar interfejsu lub pomiar poziomu 2 rodzajów medium o różnej gęstości.
5. Dwoprzewodowy sygnał wyjściowy 4~20mADC, cyfrowy wyświetlacz LED 0,8" lub 0,56".
![]()