|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYCZ |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $240 to $1900 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 szt / przed miesiąc |
Magnetyczny czujnik poziomu cieczy z efektem magnetostrykcyjnym
Magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy
Poziom Poziom Miernik Zasada Działania
Magnetyczny czujnik poziomu cieczy z efektem magnetostrykcyjnym (zwany dalej czujnikiem, w tym typ standardowy i przeciwwybuchowy) służy do ciągłego pomiaru poziomu cieczy i rozdziału faz. Ponadto, magnetyczne czujniki poziomu cieczy z efektem magnetostrykcyjnym są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, w tym w przemysłowych pomiarach i kontroli poziomu cieczy w różnych zbiornikach, takich jak ropa naftowa, magazynowanie surowców chemicznych, procesy przemysłowe, biochemia, medycyna, żywność i napoje, zarządzanie bazami paliwowymi i podziemne magazyny stacji benzynowych, poziom wody w tamach, monitorowanie poziomu wody w zbiornikach i oczyszczalnie ścieków itp.
Magnetyczny wskaźnik poziomu cieczy z efektem magnetostrykcyjnym składa się z trzech części: pręta sondy, jednostki obwodów i pływaka. Do pomiaru jednostka obwodów generuje impulsy prądu, które przemieszczają się w dół linii magnetostrykcyjnej i generują pole magnetyczne o kształcie kołowym. Pływak jest umieszczony na zewnątrz pręta sondy i porusza się w górę i w dół wzdłuż pręta sondy wraz ze zmianą poziomu cieczy. Pływak generuje jednocześnie pole magnetyczne, ponieważ jest wyposażony w zestaw magnesów stałych. Gdy pole magnetyczne prądu spotka się z polem magnetycznym pływaka, powstaje impuls "skręcający" lub "zwrotny". Różnica czasu między impulsem "zwrotnym" a impulsem prądu jest przeliczana na sygnały impulsowe w celu obliczenia rzeczywistej pozycji pływaka i pomiaru poziomu cieczy.
Poziom Poziom Miernik Parametry techniczne
| Zastosowania | poziom cieczy |
| Zakres pomiarowy |
Sonda: 0-50~6000mm Kabel: 25m |
| Dokładność | ±0,5mm |
| Zasilanie | 24VDC ±10% |
| Wyjście sygnału | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Prąd roboczy | 4~20mA; 20,4mA |
| Charakterystyka obciążenia | przy wyjściu prądowym, maksymalna rezystancja obciążenia 600 Ω, przy wyjściu napięciowym, maksymalna rezystancja obciążenia 2mA |
| Temperatura procesu | -40~130 °C, -40~250 °C |
| Temperatura otoczenia | -40~80°C |
| Wpływ temperatury | ±0,5 °C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1 ~ 4,0MPa |
| Rozdzielczość | ±1mm |
| Czas reakcji | 0,2 ms |
| Materiał pręta | 304/316L (opcjonalnie) |
| Przyłącze procesowe | Gwint, kołnierz, wspornik montażowy (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz lokalny | LCD (opcjonalnie) |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna / aluminium (opcjonalnie) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Stopień przeciwwybuchowości | Exia IICT6 (opcjonalnie) |
※ Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do szczególnych wymagań użytkowników!Magnetyczny czujnik poziomu cieczy
![]()
Poziom Miernik Cechy konstrukcyjneBardziej wszechstronne zastosowanie, dostępne są różne formy sond, różne formy przyłączy procesowych, różne materiały produkcyjne, projektowanie na zamówienie.