|
|
| Nazwa marki: | Nuoying JIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-503 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | $150.00-$300.00 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
Czujnik nadajnika poziomu wody ultradźwiękowej 4-20MA RS485 dalekiego zasięgu
Nadajnik poziomu ultradźwiękowego NYCSUL-503
Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu cieczy to niedrogie urządzenie pomiarowe do pomiaru cieczy, zawiesin i ciał stałych na terenie przemysłowym. Szerokie zastosowanie w oczyszczaniu wody, przemyśle komunalnym, chemicznym, maszynowym
![]()
Nadajnik poziomu ultradźwiękowego Parametry techniczne
| Cechy | Zintegrowany |
| Zakres | 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m |
| Dokładność pomiaru | 0,5% ~ 1,0% |
| Rozdzielczość | 3 mm lub 0,1% (w zależności od tego, która wartość jest większa) |
| Wyświetlacz | Chiński LCD lub angielski LCD |
| Wyjście analogowe | 2-przewodowe 4 ~ 20mA / obciążenie 25Ω, 4-przewodowe 4 ~ 20mA / obciążenie 510Ω |
| Wyjście cyfrowe | Opcjonalnie 485, 232 |
| Wyjście przekaźnikowe | Opcjonalnie 2 zestawy AC 250V / 5A lub DC 30V / 5A |
| Zasilanie | Standardowe 24VDC, opcjonalnie 220V AC + 15% 50HZ |
| Temperatura otoczenia | Przyrząd wyświetlający -20 ~ + 60 ℃, sonda -20 ~ + 80 ℃ |
| Klasa ochrony | Przyrząd wyświetlający IP65, sonda IP68 |
| Kabel sondy | Nie |
| Rozmiar instalacji | Gwint lub kołnierz |
Nadajnik poziomu ultradźwiękowego Instrukcja instalacji
![]()