|
|
| Nazwa marki: | Nuoying JIAYE |
| Numer modelu: | NYCSUL-501 |
| MOQ: | JEDEN |
| Cena £: | $130 to $2000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | nieskończony |
![]()
| Typowe zastosowanie | Pomiar poziomu cieczy |
| Zakres częstotliwości | 40KHz,100KHz |
| Typ sondy | Zintegrowana |
| Materiał sondy | PP/PVC/PTFE/304 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0~20m |
| Dokładność pomiaru | <0.25% (Zakres <20m) |
| Kąt pomiaru | 10° |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Temperatura procesu | -20~+70℃ |
| Ciśnienie procesu | Ciśnienie normalne |
| Przyłącze procesowe | Gwint, Kołnierz, Montaż na wsporniku (opcjonalnie) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485... |
| Tryb wyświetlania | Poziom cieczy, odległość (wysokość pustego) |
| Ustawienie wyjścia | Ustawienie górnego limitu, ustawienie dolnego limitu |
| Wyświetlacz | LC D |
| Materiał obudowy | Polipropylen/Aluminium |
| Klasa ochrony | IP65,IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | ExiaⅡCT6 Ga |
W każdym z poniższych przypadków należy zwrócić uwagę: