|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $503.418/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Wskaźnik poziomu pomiaru węglowotwórczy
Zasada działania miernika poziomu dopuszczalności RF
Poziom włączenia RF to produkt do pomiaru poziomu ciągłego oparty na zasadzie włączenia RF. Produkt ten ma zalety wysokiej stabilności, wysokiej wrażliwości i szerokiego zastosowania.W porównaniu z konwencjonalnym kondensatoremPo zakończeniu konfiguracji można go normalnie używać i utrzymywać przez całe życie.Używa domu do wizualizacji działań i rozwiązywania problemów w odpowiednim czasieJest również bezpieczny i niezawodny w złożonym środowisku przemysłowym.
Technologia pomiaru przewodzenia RF jest technologią pomiaru poziomu o unikalnych zaletach.Techniki przewodzenia RF dodają obwód osłony napędu i obwód śmigłowca do jednostki elektronicznej, umożliwiające niezależne pomiar impedancji i rezystancji pojemności.Prawa fizyki obliczają, że impedancja każdej zawieszenia i rezystancja pojemności każdej zawieszenia są równe, więc efekt zawieszenia można zmierzyć poprzez przesunięcie fazowe obwodu oscylującego i wyeliminować z całkowitej mocy.
Sonda miernika przewodności RF jest zainstalowana w zbiorniku magazynowym, a sygnał RF spowodowany zmianą potencjału elektrycznego jest uzyskiwany przez sondę.Pokrycie napędu sondy zapobiega prądowi RF od odprowadzania przez materiał zawieszenia w celu utworzenia pierścienia, zapewniając w ten sposób dokładność pomiarów przyrządu.
|
Typowe zastosowanie |
Płyn, pył, ciało,Interfejs materiałów lepkich |
| Modele produktów |
NYSP-M |
| Rodzaj anteny | Kabel elastyczny, izolowany, elastyczny, twardy |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m (w przypadku głębokich studni można zmierzyć setki metrów, dostosowane) |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F. S. |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Połączenie procesu | Węzeł, kołnierz (nieobowiązkowy) |
| Interfejs elektryczny | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
Funkcje projektowe miernika poziomu dopuszczalności RF
Unikalny materiał przeciw zawieszeniu napędza konstrukcję obwodu osłonowego, co poprawia zdolność materiału przeciw zawieszeniu.
Zakres mocy: 13 ~ 35VDc
Adaptacyjna temperatura procesu sondy. - 100 °C ~ 800 °C
Śmierć kąt pomiarów nie może być stosowany do pomiarów poziomych 12 centymetrów lub nawet kilka centymetrów
Maksymalny zakres pomiaru może wynosić setki metrów lub nawet setki metrów
Największą zaletą przyrządu jest pomiar interfejsu materiałów lepkich
Stabilna i niezawodna moc wyjściowa, odporna na spadanie mąki, surowej, pary wodnej, kryształu, wosku
Nie utrzymywać, nie przenosić części, nie łatwo nosić części, nie regularnie czyszczyć, utrzymywać i debugować