|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M23 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Please contact me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
13~35VDC Wysokiej stabilności nadajnik poziomu dopuszczalności RF nadający się do silnych warunków mieszania
Zasada działania13~35VDC Wysokiej stabilności nadajnik poziomu dopuszczalności RF nadający się do silnych warunków mieszania
Przyjmowanie częstotliwości radiowych jest nowym rodzajem technologii kontroli poziomu opracowanej z pojemnościowej, antywizyjnej, bardziej niezawodnej, dokładnej i bardziej stosowalnej,i jest ulepszeniem technologii poziomu pojemnościowegoTzw. dopuszczalność częstotliwości radiowych oznacza odwrotność impedancji w energii elektrycznej.a częstotliwość radiowa to częstotliwość radiowaDlatego dopuszczalność częstotliwości radiowych można rozumieć jako wykorzystanie wysokiej częstotliwości.czujnik licznika tworzy wartość dopuszczalną ze ścianą napełniania i środkiem pomiarowymGdy poziom materiału zmienia się, wartość dopuszczalności zmienia się odpowiednio, a jednostka obwodu konwertuje zmierzoną wartość dopuszczalności na sygnał wyjściowy poziomu, aby zrealizować pomiar poziomu.
Cechy konstrukcyjne13~35VDC Wysokiej stabilności nadajnik poziomu dopuszczalności RF nadający się do silnych warunków mieszania
◎ przeciwwieszanie: unikalna konstrukcja obwodu osłony napędowej poprawia zdolność przeciwwieszania
◎ zakres zasilania: zakres pracy zasilania: 13 ~ 35vdc
◎ temperatura procesu sondy: - 100 °C ~ 800 °C
◎ Brak pomiaru strefy martwej, może być stosowany do szerokiego zakresu pomiarów poziomu materiału o długości ponad dziesięć centymetrów lub nawet kilku centymetrów
◎ Maksymalny zakres pomiaru może sięgać setek metrów, nawet setek metrów
◎Wielką zaletą tego przyrządu jest pomiar interfejsu lepkich materiałów
◎stabilna i niezawodna moc wyjściowa, odporna na popioły, spadający materiał, parę wodną, krystalizację i wosk
◎bez ruchu, bez łatwych do noszenia części, bez regularnego czyszczenia, konserwacji i debugowania
Parametry techniczne13~35VDC Wysokiej stabilności nadajnik poziomu dopuszczalności RF nadający się do silnych warunków mieszania
| Typowe zastosowanie | Płyn ((Korozja, przewodność, niska stała dielektryczna, mieszanie, interfejs, odwodnienie elektryczne, lepkość, głębokie studnie, ultra duży zakres i inne okoliczności) |
| Pył (przewodność, proszek izolacyjny itp.) | |
| Stałe (przewodność, izolacja, izolacja ultrawysokiej temperatury itp.) | |
|
model produktu |
NYSP-M16 NYSP-M17 NYSP-M18 NYSP-M19 NYSP-M20 NYSP-M21 NYSP-M22 NYSP-M23 NYSP-M24 |
|
Formularz anteny |
Kable miękkie, izolowane kable miękkie, nieizolowane kable miękkie, pręty twarde, izolowane pręty twarde, izolowane pręty twarde na obu końcach, cylindryczne pręty twarde |
| Materiał antenowy | PTFE,304,316 |
| zakres pomiarowy | 3m, 20m ((Głębokie studnie mogą mierzyć setki metrów i mogą być dostosowane) |
| Długość fali | 635-650 mm |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F.S. |
| Zasilanie | 24VDC |
|
wyjście sygnału |
4...20mA/HART/RS485/Modbus.... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C,-100~+200°C, -40~+260°C, -50~+500°C |
| Ciśnienie procesu |
-0,1~1,6MPa, -0,1~4,0MPa, -0,1~6,3MPa |
| Połączenie z procesem | przędza śrubowa, brzeg (wybrany) |
| Interfejs elektryczny | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| poziom ochrony | IP65,IP67,IP68 (wybrane) |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zobacz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.