|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M22 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $400~$800/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
NYSP-M22 Przekaźnik poziomu dopuszczalności RF dla płynu o niskiej stałości dielektrycznej
Zasada działania nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M22 dla płynu o niskiej stałości dielektrycznej
Miernik poziomu dopuszczalności RF składa się głównie z części detekcyjnej i części przesyłowej. Część detekcyjna obejmuje sondę, obudowę ochronną itp.; , wzmacniacz napędu modulacji, łącze tłumiące filtr, limit napięcia i obwód konwersji napięcia-prądu itp. Zgodnie z zasadą mostka,Zwiększona pojemność z powodu wzrostu poziomu płynu powoduje, że most jest niezrównoważony.W tym samym czasie napięcie wyjściowe demodulatora, które jest proporcjonalne do nierównowagi mostka, jest filtrowane i wzmacniane, wyjście tłumione i przekształcane w napięcie/prąd.Prąd sygnału 4-20mA proporcjonalny do poziomuNiezależnie od tego, czy chodzi o miernik poziomu pojemności częstotliwości radiowej, czy o miernik poziomu dopuszczalności częstotliwości radiowej, może dokładnie zmierzyć poziom medium,ale w porównaniu z zwykłym częstotliwością radiową pojemnościozmierzacz poziomu, miernik poziomu dopuszczalności częstotliwości radiowych jest bardziej odpowiedni do pomiaru poziomu materiału, ponieważ może dobrze radzić sobie z wpływem zawieszonego materiału na pomiar poziomu materiału.
Cechy konstrukcyjnez przyrządu NYSP-M22 RF Admittance Level Transmitter dla płynu o niskiej stałości dielektrycznej
◎ przeciwwieszanie: unikalna konstrukcja obwodu osłony napędowej poprawia zdolność przeciwwieszania
◎ zakres zasilania: zakres pracy zasilania: 13 ~ 35vdc
◎ temperatura procesu sondy: - 100 °C ~ 800 °C
◎ Brak pomiaru strefy martwej, może być stosowany do szerokiego zakresu pomiarów poziomu materiału o długości ponad dziesięć centymetrów lub nawet kilku centymetrów
◎ Maksymalny zakres pomiaru może sięgać setek metrów, nawet setek metrów
◎Wielką zaletą tego przyrządu jest pomiar interfejsu lepkich materiałów
◎stabilna i niezawodna moc wyjściowa, odporna na popioły, spadający materiał, parę wodną, krystalizację i wosk
◎bez ruchu, bez łatwych do noszenia części, bez regularnego czyszczenia, konserwacji i debugowania
Parametry technicznez przyrządu NYSP-M22 RF Admittance Level Transmitter dla płynu o niskiej stałości dielektrycznej
| Typowe zastosowanie | Płyn ((Korozja, przewodność, niska stała dielektryczna, mieszanie, interfejs, odwodnienie elektryczne, lepkość, głębokie studnie, ultra duży zakres i inne okoliczności) |
| Pył (przewodność, proszek izolacyjny itp.) | |
| Stałe (przewodność, izolacja, izolacja ultrawysokiej temperatury itp.) | |
|
model produktu |
NYSP-M16 NYSP-M17 NYSP-M18 NYSP-M19 NYSP-M20 NYSP-M21 NYSP-M22 NYSP-M23 NYSP-M24 |
|
Formularz anteny |
Kable miękkie, izolowane kable miękkie, nieizolowane kable miękkie, pręty twarde, izolowane pręty twarde, izolowane pręty twarde na obu końcach, cylindryczne pręty twarde |
| Materiał antenowy | PTFE,304,316 |
| zakres pomiarowy | 3m, 20m ((Głębokie studnie mogą mierzyć setki metrów i mogą być dostosowane) |
| Długość fali | 635-650 mm |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F.S. |
| Zasilanie | 24VDC |
|
wyjście sygnału |
4...20mA/HART/RS485/Modbus.... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C,-100~+200°C, -40~+260°C, -50~+500°C |
| Ciśnienie procesu |
-0,1~1,6MPa, -0,1~4,0MPa, -0,1~6,3MPa |
| Połączenie z procesem | przędza śrubowa, brzeg (wybrany) |
| Interfejs elektryczny | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| poziom ochrony | IP65,IP67,IP68 (wybrane) |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zobacz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.