|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | 400-550 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 600 sztuk miesięcznie |
WysokiStabilność i niezawodność Wpływ pojemności RFMeter poziomu dlaRóżne zastosowania płynów
Różne rodzaje i materiały sondŁatwo instalowany licznik poziomu płynu pojemności RFOZasada perating
Zastosowanie częstotliwości radiowej do sondy, określenie wpływu otaczającego środowiska poprzez ciągłą analizę.Ponieważ każdy materiał ma swoją stałą dielektrycznąKiedy sonda wchodzi w kontakt z materiałem, całkowita impedancja odzwierciedlona przez małe przesunięcie pojemności zmienia się.Ponieważ zestaw i ściana pojemnika tworzą się razem jak kondensator, izolator sondy i otaczające go powietrze stają się materiałami dielektrycznymi.zmiana wartości pojemności zmienia impedancjęEfekt ten jest mierzony przez obwód, a następnie porównywany z danymi odniesienia ustalonymi przez ustawienie czułości (obwod).
![]()
Dodatkowo, poprzez dodanie obwodów Driving-Shield i chopper w technologii RF Admittance, może realizować oddzielne pomiary impedancji i pojemności.RF dopuszczalność poziomu miernika może uniknąć bycia mylące przez zawieszenie materiału wpływa podczas procesu pomiarowegoTo zapewnia dokładność pomiaru.
Funkcja projektowa pomiaru poziomu płynu o pojemności RF
★ Zintegrowany modularny przetwornik i czujnik, bez ruchomych części, wysoka niezawodność i silna zdolność przeciwdziałania zakłóceniom
★ Szersze zastosowanie, z wieloma formami sond, wieloma formami połączeń procesowych i wieloma materiałami produkcyjnymi, które można również dostosować
★ Łatwe w instalacji i debugowaniu, wygodne w utrzymaniu.
Poziom płynów pojemności RFParametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Płyn, szczególnie dla silnych płynów żrących |
| Model produktu | NYSP-DR |
| Rodzaj anteny | Miękkie kable, twarde pręty. |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Opóźnienie czasu | 0 ~ 30s ciągłe regulowane |
| Temperatura procesu | -184 ~ +260°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ~ 1,6 MPa |
| Połączenie procesu | Węzeł, płaszcz |
| Interfejs elektryczny | M20 x 1.5,1/2" NPT |
| Pojemność zasilania | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuchy | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegóły w świadectwie) |
Poziom płynów pojemności RFZastosowanie produktu
Pojemnik poziomu może być stosowany do ciągłego pomiaru poziomu niemal wszystkich silnych, słabych lub nieżrących nośników w pojemnikach otwartych lub ciśnieniowych.Metallurgia, gaz ziemny, elektrownia, maszyny, produkcja, fabryka farmaceutyczna, oczyszczanie ścieków, żywność i inne przemysłowe okazje wykrywania i kontroli poziomu płynu.
![]()
![]()