|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M16 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $400-$1600 /pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1200 szt / miesiąc |
Wysokiej wrażliwości miernik poziomu dopuszczalności RF dla przemysłu petrochemicznego, metalurgicznego węgla i wody
Miernik poziomu dopuszczalności promieniowania radiowego i zakłócenia materiału zawieszonegoZasada działania
RF Admittance Level Meter to instrument pomiarowy ciągłego poziomu oparty na zasadzie dopuszczalności częstotliwości radiowych.Jest szeroko stosowany w różnych złożonych zastosowaniach. W porównaniu z tradycyjnym pojemnikowym miernikiem poziomu przyjmuje on konstrukcję modulacyjną i może być łatwo skonfigurowany. Po instalacji może pracować bez konserwacji.
Dodatkowo, poprzez dodanie obwodów Driving-Shield i chopper w technologii RF Admittance, może realizować oddzielne pomiary impedancji i pojemności.RF dopuszczalność poziomu miernika może uniknąć bycia mylące przez zawieszenie materiału wpływa podczas procesu pomiarowegoTo zapewnia dokładność pomiaru.
RFMiernik poziomu wejściacecha konstrukcyjna
| TWykorzystanie | Płyn (żrący, przewodzący, lepki przez elektrodejonizację, głębokie studnie, ultrawielki zakres pomiarów) Instalacja podzielona |
| Model produktu | NYSP-M16 |
| Rodzaj anteny | Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 3m, 20m (na zamówienie) |
| Dokładność pomiaru | 00,05% ~ 0,1% F.S. |
| Temperatura procesu | -40 ~ +260°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ~ 4,0 MPa |
| Połączenie procesu | 3/4 ′BSPT Węzeł rozrzucony, paska (nieobowiązkowa) |
| Interfejs elektryczny | M20 x 1.5, 1/2" NPT |
| Pojemność zasilania | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Stopień odporny na wybuchy | Exia II CT6 (nieobowiązkowe, szczegóły w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowywane na życzenie.
![]()