|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Please contact me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
Żrące płynne pojemności częstotliwości radiowej wysokości miernika
Zasada działaniaWskaźnik poziomu pojemności częstotliwości radiowej
Zasada działania miernika poziomu pojemności RF opiera się na technologii pojemności RF.Zastosowanie częstotliwości radiowej do sondy i określenie wpływu otaczającego środowiska poprzez ciągłą analizęPonieważ wszystkie materiały mają stałą dielektryczną i ich przewodność jest inna niż w powietrzu, gdy sonda wchodzi w kontakt z materiałem,całkowita impedancja odzwierciedlona przez małe zmiany przesunięcia pojemnościPonieważ sondy z napędem i ściany pojemnika tworzą dwie płyty kondensatora, izolacja sondy i otaczające ją powietrze stają się materiałami dielektrycznymi.Kiedy powietrze (stała dielektryczna) wynosi 1.0) jest zastąpiony innym materiałem (stała dielektryczna > 1,0), zmiana wartości pojemności powoduje zmianę impedancji.Efekt ten jest mierzony przez obwód, a następnie porównywany z punktem odniesienia ustalonym przez ustawienie czułości (obwod).
Cechy projektowezWskaźnik poziomu pojemności częstotliwości radiowej
◎ modularny przetwornik jest zintegrowany z czujnikiem, bez ruchomych części, wysokiej niezawodności i silnej zdolności przeciwdziałania zakłóceniom
◎ bardziej szeroko stosowane, z wieloma formami sond, wieloma formami połączeń procesowych i wieloma materiałami produkcyjnymi, które można dostosować;
◎ Instalacja, debugowanie i konserwacja są niezwykle wygodne
Parametry technicznezWskaźnik poziomu pojemności częstotliwości radiowej
| Typowe zastosowanie | Płyn, płyn korozyjny itp. |
|
model produktu |
NYSP-DR |
|
Forma anteny |
Kabel, Rod. |
| Materiał antenowy | PTFE,304,316 |
| zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC |
|
wyjście sygnału |
4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C,-184~+260°C |
| Oporność temperatury obwodu | -40~+80°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 do 1,6 MPa |
| Połączenie z procesem | przędza śrubowa, brzeg (wybrany) |
| opóźnienie czasowe | 0-30s Stale regulowane |
|
Ochrona przed utratą mocy |
Tryb wysoki / niski, regulowane pole |
| Interfejs elektryczny | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| poziom ochrony | IP65,IP67,IP68 |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zobacz certyfikat dla szczegółów) |
※Uwaga:Produkt może być dostosowywany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników.