|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | Nowy Jork |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Please contact me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / miesiąc |
Rod Rod Radio Frequency Capacitance Level Meter Bez ruchomych części
Wymagania techniczne dotyczące pomiaru poziomu pojemności częstotliwości radiowej
◎Modularny przetwornik i czujnik są zintegrowane, bez ruchomych części, wysoka niezawodność i silna zdolność przeciwdziałania zakłóceniom;
◎ Szersze zastosowanie, istnieją różne formy sond, różne formy połączeń procesowych, różne materiały produkcyjne i można dostosować projekt;
◎Instalacja, debugowanie i konserwacja są niezwykle wygodne.
Parametry techniczne miernika poziomu pojemności częstotliwości radiowej
| Typowe zastosowanie | Płyn, płyn żrący itp. |
| Model produktu | NYSP-DR |
| Formularz anteny | Rodzaj linii, rodzaj pręta |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | - 40 ~ + 130 °C, - 184 ~ + 260 °C |