|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Please Contact Me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Brak ruchomych części Liniowy typ kondensatora częstotliwości radiowej
Zasada działania miernika poziomu pojemności częstotliwości radiowej
Zasada działania miernika poziomu pojemności częstotliwości radiowej opiera się na technologii pojemności częstotliwości radiowej (RF).i poprzez ciągłą analizę, określa się wpływ otoczenia. Ponieważ wszystkie materiały mają stałą dielektryczną i ich przewodność różni się od przewodzenia powietrza,gdy sonda jest w kontakcie z materiałem, całkowita impedancja odzwierciedlona przez małe zmiany przesunięcia pojemności.
Wymagania techniczne dotyczące pomiaru poziomu pojemności częstotliwości radiowej
◎Modularny przetwornik i czujnik są zintegrowane, bez ruchomych części, wysoka niezawodność i silna zdolność przeciwdziałania zakłóceniom;
◎ Szersze zastosowanie, istnieją różne formy sond, różne formy połączeń procesowych, różne materiały produkcyjne i można dostosować projekt;
◎Instalacja, debugowanie i konserwacja są niezwykle wygodne.
Parametry techniczne miernika poziomu pojemności częstotliwości radiowej
| Typowe zastosowanie | Płyn, płyn żrący itp. |
| Model produktu | NYSP-DR |
| Formularz anteny | Rodzaj linii, rodzaj pręta |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | - 40 ~ + 130 °C, - 184 ~ + 260 °C |