|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NUSP-M21 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Wysokiej stabilności materiał przeciwwieszący IP67 NYSP-M21 nadajnik poziomu dopuszczalności RF
NYSP-M21 Zasada działania nadajnika poziomu dopuszczalności RF
Technologia pomiaru przewodności częstotliwości radiowej jest technologią pomiaru poziomu cieczy o wyjątkowych zaletach.Chociaż koncepcja jest podobna do ogólnej technologii pomiaru pojemnościTechnologia przewodzenia RF łączy w sobie obwód osłony napędowej i obwód czopka w jednostce elektronicznej, dzięki czemu odporność impedancji i odporność pojemności można mierzyć oddzielnie.Impedancja i reaktancja wszelkich przechyłków są obliczone na równość zgodnie z prawem fizyki, dzięki czemu wpływ przewijania można zmierzyć i wyeliminować z całkowitej mocy poprzez przesunięcie fazowe obwodu oscylatora.
Wymagania dotyczące funkcji konstrukcyjnych nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M21
1Przystosowany do zastosowań w warunkach wysokiej temperatury, wysokiego ciśnienia i korozyjnych.
2Nie wpływają na niego hałaśliwe, zakurzone, mgliste i zmiany temperatury.
3Bez ślepej odległości, idealnie nadaje się do różnych czołgów.
4- Ekonomiczne dla dużych zbiorników.
5Wyjście 4 ~ 20 mA kompatybilne z większością systemów sterowania i liczników.
Parametry techniczne nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M21
| Typowe zastosowanie | Płyn o niskiej stałości dielektrycznej, można zainstalować oddzielnie |
| Rodzaj sondy | Kartridż trwałe pręty PTFE/304 (nieobowiązkowe) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Średnia temperatura | -40~+200°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1-8,0 MPa |
| Połączenie z procesem | 1 1/2" przędzą BSPT (standardowa) mocowanie flanszy (opcjonalne) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT6 |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |