|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M17 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Bezobsługowy transmiter poziomu z admittancją RF NYSP-M17 24VDC zapobiegający przywieraniu materiału
Zasada działania transmitera poziomu z admittancją RF NYSP-M17
Zmiana poziomu medium spowoduje zmianę prądu zastosowanej fali sinusoidalnej.
Z równania Z=1/2pfc, gdy pojemność w zbiorniku wzrasta, impedancja maleje, a prąd rośnie. Odwrotnie, gdy pojemność w zbiorniku jest mała, impedancja rośnie, a prąd odpowiednio maleje.
Cechy konstrukcyjne transmitera poziomu z admittancją RF NYSP-M17
1. Zapobieganie przywieraniu materiału: Unikalna konstrukcja obwodu Driving-Shield poprawia zdolność zapobiegania przywieraniu materiału.
2. Zakres zasilania: zakres pracy zasilania: 13 ~ 35VDC
3. Nadaje się do środowisk o wysokiej temperaturze, wysokim ciśnieniu i korozyjnych.
4. Niewrażliwy na zakłócenia, kurz, mgłę i zmiany temperatury.
5. Brak strefy martwej, idealny do różnych zbiorników.
6. Ekonomiczny dla dużych zbiorników.
Parametry techniczne transmitera poziomu z admittancją RF NYSP-M17
| Typowe zastosowanie | Ciekły materiał przewodzący, proszek stały przewodzący, można instalować oddzielnie |
| Typ sondy | Izolowany elastyczny kabel PTFE, 304 (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Temperatura medium | -40~+140°C |
| Ciśnienie procesowe | -0.1~4.0MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint 3/4" BSPT (standardowy) montaż na kołnierzu (opcjonalnie) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT4 |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Obszar zastosowań transmitera poziomu z admittancją RF NYSP-M17
1. Przemysł elektryczny i elektroniczny, półprzewodniki, elektrownie.
2. Maszyny, optoelektronika, sterowanie automatyką procesową.
3. Przemysł naftowy i gazowy, petrochemiczny, górniczy, hutniczy, cementowy.
4. Ochrona środowiska, uzdatnianie wody i ścieków.
5. Przemysł spożywczy i napojów, rolnictwo i pasze.