|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M16 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Sztywny izolowany pręt PTFE 24 VDC NYSP-M16 Nadajnik poziomu admitancji RF
Zasada działania nadajnika poziomu admitancji RF NYSP-M16
Technologia pomiaru przewodności RF to technologia pomiaru poziomu o unikalnych zaletach. Chociaż koncepcja jest podobna do ogólnej techniki pomiaru pojemności, technika przewodności RF zawiera obwód ekranowania sterującego i obwód chopper w jednostce elektronicznej, dzięki czemu impedancję i rezystancję pojemnościową można mierzyć oddzielnie. Impedancja i reaktancja dowolnego zwisu są obliczane zgodnie z prawami fizyki jako równe co do wielkości, więc efekt zwisu można zmierzyć i wyeliminować z całkowitego wyjścia poprzez przesunięcie fazowe obwodu oscylatora.
Sonda radiowej miernika poziomu cieczy przewodzącej jest zainstalowana w zbiorniku magazynowym, a zmiana sygnału radiowego spowodowana zmianą poziomu cieczy jest uzyskiwana przez sondę. Końcówka sterująca-ekranująca sondy zapobiega tworzeniu pętli prądu RF przez materiał zwisający, zapewniając dokładność pomiaru.
Parametry techniczne nadajnika poziomu admitancji RF NYSP-M16
| Typowe zastosowanie | Ciekłe media korozyjne/przewodzące, ciecze lepkie, możliwość instalacji rozdzielonej |
| Typ sondy | Sztywny izolowany pręt PTFE (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 24 VDC |
| Temperatura medium | -40~+260°C |
| Ciśnienie procesowe | -0.1~4.0MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint 3/4" BSPT (standardowy) montaż na kołnierzu (opcjonalnie) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT4 |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Cecha konstrukcyjna nadajnika poziomu admitancji RF NYSP-M16
1. Zapobieganie przywieraniu materiału: Unikalna konstrukcja obwodu ekranowania sterującego poprawia wydajność zapobiegania przywieraniu materiału.
2. Zakres zasilania: zakres pracy zasilania: 13 ~ 35VDC.
3. Adaptacyjność: Temperatura procesu sondy: -100°C ~ 800°C; pomiar bez strefy martwej, może być stosowany w sytuacjach pomiaru poziomego od kilkunastu centymetrów lub nawet kilku centymetrów, z dużym zakresem pomiarowym; maksymalny zakres pomiarowy do setek metrów, a nawet setek metrów; pomiar interfejsu materiałów lepkich jest dużą zaletą instrumentu.
4. Stabilność: Wyjście jest stabilne i niezawodne, odporne na wpływ pyłu, zasypywania, pary wodnej, krystalizacji i woskowania.
5. Bezobsługowość: brak ruchomych, łatwo zużywających się części, brak potrzeby częstego czyszczenia, konserwacji, uruchamiania.
Pole zastosowań nadajnika poziomu admitancji RF NYSP-M16
1. Żywność: zakłady sokownicze, mleczarnie, zbiorniki magazynowe koncentratu pomidorowego, zbiorniki magazynowe browarów itp.
2. Farmaceutyka: zbiorniki magazynowe półproduktów farmaceutycznych, separatory, fermentory itp.
3. Oczyszczanie wody: zbiorniki retencyjne, szamba, zbiorniki do oczyszczania wody, osadniki, studnie głębinowe, sieci wodociągowe itp.
4. Inne: ochrona środowiska, pola naftowe, hutnictwo, przemysł stoczniowy i inne branże.