|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M24 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Ultrawysoko izolacyjne ciała stałe 24VDC NYSP-M24 nadajnik poziomu dostępu RF
Zasada działania nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M24
Technologia pomiaru przewodności RF jest technologią pomiaru poziomu cieczy o unikalnych zaletach.Technika przewodzenia RF zawiera obwód osłony kierowcy i obwód śmigłowca w jednostce elektronicznejImpedancja i reaktancja każdej zawiesiny są obliczane zgodnie z prawami fizyki i są równe pod względem wielkości,więc efekt wieszaka można zmierzyć i usunąć z całkowitej mocy przez przesunięcie fazy obwodu oscylatora.
W zbiorniku magazynowym zainstalowana jest sonda miernika poziomu płynu przewodzenia częstotliwości radiowej,i zmiana sygnału częstotliwości radiowej spowodowana zmianą poziomu płynu jest uzyskiwana przez sondęOsłona napędzana sondą uniemożliwia przepływ prądu RF przez zawieszony materiał, zapewniając dokładne pomiary.
Parametry techniczne nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M24
| Typowe zastosowanie |
Materiały stałe o bardzo wysokiej izolacji do instalacji podzielonych |
| Rodzaj sondy | Kabel elastyczny 304 (nieobowiązkowy) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Średnia temperatura | -40~+500°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1-8,0 MPa |
| Połączenie z procesem | 1" BSPT (standardowy) mocowanie flanszy (nieobowiązkowe) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wartość odporna na wybuchy | Exia II CT4 |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Wymagania dotyczące funkcji konstrukcyjnych nadajnika poziomu dopuszczalności RF NYSP-M24
1Stabilność: Wydajność jest stabilna i niezawodna, odporna na wpływ popiołu lotniczego, wycieku, pary wodnej, krystalizacji i wosku.
2Bez obsługi: bez konieczności przenoszenia, bez zużycia części, bez konieczności częstego czyszczenia, konserwacji i debugowania.
3Materiał przeciwwieszący: Unikalna konstrukcja obwodu osłony napędu poprawia wydajność materiału przeciwwieszącego.
4Zakres zasilania: zakres pracy zasilania: 13 ~ 35VDC.
NYSP-M24 Powierzchnia zastosowań nadajnika poziomu dopuszczalności RF
1Chemiczne: wieże destylacyjne ropy naftowej, silosy surowców, silosy pośrednie, zbiorniki reakcyjne, silosy stałych, separatory itp.
2Metallurgia: wysokie piece, silosy rud, kruszycieli rud, silosy surowców, silosy materiałów pomocniczych, silosy proszku glinu itp.
3. cement: silosy kamienne, silosy surowcowe, silosy cementowe, silosy z pyłu węglowego, silosy do przechowywania złomu, betonu komercyjnego itp.
4Papier: silosy surowców, wieże magazynowe, bębny suszące, silosy magazynowe materiałów chemicznych itp.
5Pozostałe: kamieniołomy, kopalnie węgla, ochrona środowiska, budowa statków i inne gałęzie przemysłu.