|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Gorąca wyprzedaż 24VDC Płynny wskaźnik poziomu kondensatora RF NYSP-DR
Zasada działania wskaźnika poziomu kondensatora RF NYSP-DR
Wskaźnik poziomu kondensatora RF działa w oparciu o technologię pojemności radiowej (RF). Częstotliwość radiowa jest przykładana do sondy, a efekt spowodowany przez otaczające środowisko jest określany przez ciągłą analizę. Ponieważ wszystkie materiały mają stałą dielektryczną i ich przewodność różni się od przewodności powietrza, całkowita impedancja reagująca na niewielkie zmiany pojemności zmienia się, gdy sonda styka się z materiałem. Ponieważ zasilana sonda i ściana zbiornika tworzą dwie okładki kondensatora, izolator sondy i otaczające powietrze stają się materiałem dielektrycznym, a gdy powietrze (stała dielektryczna 1,0) zostanie zastąpione przez jakikolwiek inny materiał (stała dielektryczna >10), zmiana wartości pojemności powoduje zmianę impedancji. Efekt ten jest mierzony przez obwód, a następnie porównywany z ramą odniesienia ustanowioną przez ustawienie czułości (obwód).
Cecha konstrukcyjna wskaźnika poziomu kondensatora RF NYSP-DR
1. Modułowy konwerter i integracja czujnika, brak ruchomych części, wysoka niezawodność, silna zdolność przeciwzakłóceniowa.
2. Szersza zastosowalność, różne formy sond, różne formy połączeń procesowych, różne materiały produkcyjne, możliwość projektowania niestandardowego.
3. Niezwykle łatwy w instalacji, debugowaniu i konserwacji.
Parametry techniczne wskaźnika poziomu kondensatora RF NYSP-DR
| Typowe zastosowanie | Płyn, płyn korozyjny |
| Forma anteny | Typ kablowy, typ słupkowy |
| Materiał anteny | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40 ~ +130°C, -184 ~ +260°C |
| Odporność temperaturowa obwodu | -40 ~ +80°C |
| Ciśnienie procesu | -0.1~1.6MPa |
| Połączenie procesowe | Gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Opóźnienie czasowe | 0-30s ciągle regulowane |
| Ochrona przed utratą zasilania | Tryb wysoki i niski, regulacja w terenie |
| Interfejs elektryczny | M20×1.5, 1/2'' NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (opcjonalnie) |
| Wersja przeciwwybuchowa | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |