|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Please Contact Me |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Radiometryczny miernik poziomu cieczy pojemnościowy 24VDC Bezpieczny Precyzyjny
Radiometryczny miernik poziomu cieczy pojemnościowy Opis
Zasada działania radiometrycznego miernika poziomu cieczy pojemnościowego opiera się na technologii pojemnościowej fal radiowych (RF). Fala radiowa jest przykładana do sondy, a poprzez ciągłą analizę określa się wpływ otaczającego środowiska. Ponieważ wszystkie materiały mają stałą dielektryczną i ich przewodność różni się od przewodności powietrza, gdy sonda styka się z materiałem, całkowita impedancja odbita od niewielkiej zmiany pojemności ulega zmianie.
Radiometryczny miernik poziomu cieczy pojemnościowy Parametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Ciecz, ciecz korozyjna itp. |
| Model produktu | NYSP-DR |
| Forma anteny | Liniowa, prętowa |
| Materiał anteny | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 6m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | - 40 ~ + 130 °C, - 184 ~ + 260 °C |
| Odporność temperaturowa obwodu | - 40 ~ + 80 °C |
| Ciśnienie procesu | - 0.1 ~ 1.6MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Opóźnienie czasowe | Ciągła regulacja 0 ~ 30 s |
| Ochrona przed utratą zasilania | Tryb wysoki i niski, regulowany na miejscu |
| Interfejs elektryczny | M20×1.5, ½ "NPT |
| Stopień ochrony | IP 65, IP 67, IP 68 |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb (szczegóły w certyfikacie) |